domki do wynajęcia nad morzem

Domki HT HouseBoats znajdują się nad jeziorem Jamno, które jest miejscem wielu ciekawych atrakcji. Z których warto skorzystać? Przygotowaliśmy zbiór najważniejszych aktywności, dzięki którym urlop nad jeziorem Jamno będzie jeszcze ciekawszy. 

Sucha sauna

Szukasz sposobu na relaks, który jednocześnie ma prozdrowotne działanie? Sucha sauna, dostępna w HT HouseBoats, to doskonała metoda na detoksykacje organizmu podczas wakacyjnego pobytu. Temperatura panująca w saunie pobudza organizm do oczyszczania, przyspiesza metabolizm (skutkuje to spaleniem podczas jednej sesji do 300 kalorii) i pocenie, dzięki czemu polepsza się samopoczucie, a nawet skraca czas trwania np. przeziębienia. Dodatkową atrakcją jest fakt, iż nasza sauna jest pływająca, co pozwala zrelaksować się podwójnie. 

Wędkowanie

Jezioro Jamno jest znane z możliwości, jakie oferuje wędkarzom – zarówno początkującym, jak i tym bardziej zaawansowanym. W naszym ośrodku można łowić z domków i pomostów. Wędkowanie to nie tylko sposób na spędzanie wolnego czasu z domieszką rywalizacji, ale również idealna metoda na relaks. Więcej na temat ryb, które są obecne w jeziorze Jamno, przeczytasz w tym tekście

Rowery wodne

W HT HouseBoats możesz wynająć również rower wodny. To klasyczny sposób na wypłynięcie nad jezioro wraz z bliskimi – wystarczy do tego siła nóg. W naszym ośrodku rowery wodne są dostępne dla gości bez dodatkowych opłat. Rowerem wodnym można przemieszczać się po całym jeziorze w dokładnie takim tempie, na jakie mamy ochotę. Nie potrzebujemy do tego bardzo upalnej pogody – wystarczy spokojna tafla Jamna. 

Tramwaj wodny

Chcesz wybrać się przyjemnym rejsem po jeziorze? Ciekawą propozycję jest tramwaj wodny, organizowany przez MZK Koszalin. Na Jamnie ma on 3 przystanki – dwa w Unieściu oraz jeden na południowym brzegu jeziora. Bilet na tramwaj jest niedrogi, a cała trasa to ponad godzina i 40 minut. Tramwaj kursuje od końcówki czerwca do ostatniego dnia sierpnia, 5 razy dziennie w dwugodzinnych odstępach. Ceny biletów zaczynają się od 4 zł – nie jest to więc przyjemność specjalnie droga. 

Skutery i inne wodne pojazdy

Jezioro jest otwarte dla wielbicieli nieco szybszej jazdy – pontonami lub skuterami wodnymi. To rozrywki dla tych, którzy nie mogą żyć bez adrenaliny. Pojazdy wodne są gotowe do wynajęcia – możliwe jest również przejście szkolenia z żeglarstwa. Jeśli poszukujecie wygodnego noclegu, skąd szybko można dotrzeć do szkółki żeglarstwa lub wypożyczalni sprzętu wodnego, to HT HouseBoast sprawdzi się znakomicie.  

Domki na wodzie

Last, but not least, czyli nasze domki na wodzie, w których możesz spędzić fantastyczny urlop. O naszych atrakcjach pisaliśmy już wielokrotnie, warto jednak znów wspomnieć, że z naszych domków możesz codziennie obserwować jezioro Jamno i jego piękno, które o każdej porze roku mieni się innymi barwami. Pobyt w HT HouseBooats to wakacje jedyne w swoim rodzaju – bez względu na to, czy szukasz idealnego miejsca na relaks, czy chcesz spędzać czas wolny aktywnie. Serdecznie zapraszamy do jedynych tak komfortowych domków na wodzie nad polskim morzem!


Język