Bon turystyczny nad morzem – gdzie warto go wykorzystać?

Sezon wakacyjny w pełni! Sierpień to ostatni miesiąc, w którym dzieci cieszą się czasem wolnym od szkoły, a ich rodzice dzięki temu mogą wspólnie z nimi spędzić urlop. Obecny rok jest inny niż poprzednie lata – większość osób nie decyduje się na wyjazd na wakacje za granicę ze względu na pandemię koronawirusa, a zamiast tego szuka w naszym kraju odpowiedniego miejsca na wypoczynek. Rząd zdecydował się na wprowadzenie bonu turystycznego, który ma zredukować koszty urlopu i w ten sposób sprawić, że Polacy będą chętnie wybierać się całymi rodzinami na wakacje. Niezmiennie to polskie morze cieszy się największą popularnością wśród wczasowiczów – jakie miejsce nad Bałtykiem warto więc wybrać, aby wykorzystać bon turystyczny?

Czym jest bon turystyczny?

Bon turystyczny to forma wsparcia dla polskich rodzin, która została wdrożona ze względu na osłabienie gospodarki po pandemii koronawirusa. To także pośrednio pomoc dla branży turystycznej, która poniosła duże straty w trakcie trwania rygorystycznych obostrzeń. Bon turystyczny ma formę elektronicznego bonu i przysługuje każdej rodzinie z przynajmniej jednym dzieckiem lub rodzinom z dziećmi niepełnosprawnymi. Wartość bonu to 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia, a używając go można dokonać opłaty za usługi hotelarskie czy imprezy turystyczne w wyznaczonych placówkach.

Gdzie warto nad morzem wykorzystać bon turystyczny?

Jedną z najbardziej znanych i najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych w Polsce jest Mielno. To malownicze miasto, położone nad Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno, jest corocznie wakacyjną destynacją tysięcy turystów. Jeśli ktoś w tym roku planuje spędzić w Mielnie swój urlop z rodziną i wykorzystać bon turystyczny, jednym z najlepszych wyborów będzie ośrodek wypoczynkowy HT Houseboats. Jest to hotel oraz luksusowe domki nad morzem, które są usytuowane bezpośrednio na wodzie! Wysoki standard wyposażenia mieszkań, przeszklone szyby, przez które można podziwiać panoramę jeziora Jamno, szereg atrakcji przygotowanych dla całych rodzin – wyjątkowość domków HT Houseboats oczarowała już niejednego wczasowicza!

Dlaczego warto wybrać HT Houseboats na wakacje z rodziną?

HT Houseboats oferuje swoim Klientom bardzo rozbudowaną listę aktywności – ani dorośli, ani ich małe pociechy nie będą mogli narzekać na nudę. Na terenie hotelu znajduje się m.in. basen i plaża z zabawkami, plac zabaw dla dzieci, mini park linowy, kajaki i rowerki wodne, a także boiska do siatkówki, piłki nożnej czy kort do tenisa! Na świeżym powietrzu atrakcji nie zabraknie, dzięki czemu rodziny mogą wspólnie i aktywnie spędzać wolny czas. Jeśli jednak pogoda w któryś dzień nie dopisze, w samym hotelu znajduje się mnóstwo narzędzi do zwalczania nudy. Suchy basen z piłeczkami, chodziki i bujaki, edukacyjne gry sensoryczne i manualne, bilard i stół do gry w piłkarzyki, a także zabawki, gry planszowe, książeczki czy malowanki – w HT Houseboats dzieci w każdym wieku znajdą dla siebie miejsce na zabawę.

Ponadto w domkach dla dzieci, w restauracji i w recepcji przygotowane zostały udogodnienia, które mają pomóc rodzicom w opiece (elektroniczne nianie, łóżeczka, wanienka do kompania czy nocniki), a personel dba o bezpieczeństwo i czystość całego ośrodka, aby rodziny mogły skupić się tylko na wspólnym wypoczynku.

HT Houseboats to idealne miejsce dla osób szukających bezpiecznego i atrakcyjnego miejsca do wypoczynku nad morzem. Dodatkowo respektowanie płatności bonami turystycznymi to dobra okazja dla wszystkich rodzin, które udają się na wakacje wraz ze swoimi dziećmi.


Język