luksusowe domki i apartamenty nad morzem

Nasze działania w związku z pandemią
COVID-19

Pandemia COVID-19 spowodowała, że zostały w naszym kraju wprowadzone obostrzenia i dodatkowe środki ostrożności. W obecnej sytuacji zdrowie Gości jest dla nas najważniejsze, dlatego dbamy o to, aby w trakcie pobytu w HT Houseboats czuli się Państwo bezpiecznie.

HT Houseboats – jak zapewniamy bezpieczeństwo?

Osoby, które spędziły już w naszym ośrodku urlop wiedzą, że jedną z największych zalet obiektu jest jego kameralność. Odległości między domkami są duże i zostały specjalnie zaprojektowane w ten sposób, aby zapewnić gościom prywatność. Każdy z domków posiada osobne wejście, więc nie ma ryzyka, że będą Państwo musieli przebywać w towarzystwie innych Gości. W najbliższym otoczeniu znajdują się także tereny zielone i ścieżki rowerowe, które umożliwiają przebywanie na świeżym powietrzu.

Przy wejściach znajdują się środki do dezynfekcji rąk dla naszych Gości, a nasz personel dba o regularną dezynfekcję wszystkich powierzchni: klamek, stołów, krzeseł, włączników światła, a także rowerów czy sprzętów wodnych.

Śniadania i obiady przynosimy do Państwa domku, zaopatrujemy także pokoje w dodatkowe ręczniki i świeżą pościel. 

Dbajmy o siebie nawzajem!

Stosując wszelkie możliwe środki zabezpieczeń przed zarażeniem, jednocześnie prosimy naszych Gości o przestrzeganie wprowadzonych obostrzeń. Prosimy o zachowywanie bezpiecznej odległości w stosunku do pracowników czy innych gości (minimum 1,5 metra). Na terenie ośrodka obowiązuje tylko płatność bezgotówkowa.

Jeśli przed przyjazdem do naszego ośrodka zauważysz u siebie objawy koronawirusa, prosimy o odwołanie wizyty oraz jak najszybsze zgłoszenie się do najbliższego oddziału zakaźnego lub kontakt telefoniczny z dyspozytorem medycznym pod numer 999 lub 112. W przypadku stwierdzenia objawów koronawirusa o Gościa przebywającego już w naszym ośrodku, jesteśmy zobligowani do przestrzegania procedury określonej przez przepisy. Osoba chora zostanie czasowo odizolowana w specjalnym pomieszczeniu, a nasz personel przystąpi do dezynfekcji wszystkich obszarów, w których mógł przebywać zakażony. Z dostępu zostaną wyłączone także sale ogólnodostępne, a na obiekcie nie będą mogły przebywać osoby spoza listy gości.


luksusowe domki i apartamenty nad morzem

Bezpieczeństwo i spokój

Pamiętajmy, że tylko dbając o zdrowie swoje oraz innych możemy zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się pandemii. Jednocześnie my, jako HT Houseboats, prowadzimy wszystkie wymagane działania, które mają zapewnić naszym Gościom bezpieczeństwo – dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.


Język