luksusowe domki i apartamenty nad morzem
NASZE DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ COVID-19​ - ht houseboats - domki na wodzieNasze działania w związku z pandemią
COVID-19

Pandemia COVID-19 znów spowodowała, że zostały w naszym kraju wprowadzone obostrzenia i dodatkowe środki ostrożności. W obecnej sytuacji zdrowie gości jest dla nas najważniejsze, dlatego dbamy o to, aby w trakcie pobytu w HT Houseboats czuli się Państwo bezpiecznie.

NASZE DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ COVID-19​ - ht houseboats - domki na wodzie

HT Houseboats - jak zapewniamy bezpieczeństwo?

Osoby, które spędziły już w naszym ośrodku urlop wiedzą, że jedną z największych zalet obiektu jest jego kameralność. Odległości między domkami są duże i zostały specjalnie zaprojektowane w ten sposób, aby zapewnić gościom prywatność. Każdy z domków posiada osobne wejście, więc nie ma ryzyka, że będą Państwo musieli przebywać w towarzystwie innych gości. W najbliższym otoczeniu znajdują się także tereny zielone i ścieżki rowerowe, które umożliwiają przebywanie na świeżym powietrzu.

Przy wejściach znajdują się środki do dezynfekcji rąk dla naszych gości, a nasz personel dba o regularną dezynfekcję wszystkich powierzchni: klamek, stołów, krzeseł, włączników światła, a także rowerów czy sprzętów wodnych. Sauna na wodzie jest możliwa do wynajęcia tylko na wyłączność, a pomieszczenie jest dezynfekowane po każdym z gości.

Śniadania i obiady przynosimy do Państwa domku, zaopatrujemy także pokoje w dodatkowe ręczniki i świeżą pościel. Restauracja jest czynna, ale tylko dla gości obiektu – część stolików została wyłączona z obsługi, aby zachować bezpieczne odległości, a nasi pracownicy są wyposażeni w środki ochrony indywidualnej.

Dbajmy o siebie nawzajem!

Stosując wszelkie możliwe środki zabezpieczeń przed zarażeniem, jednocześnie prosimy naszych gości o przestrzeganie wprowadzonych obostrzeń. W strefach ogólnodostępnych na terenie ośrodka obowiązuje bezwzględny nakaz zakrywania ust i nosa oraz unikania zgromadzeń w przestrzeni hotelowej. Prosimy także o zachowywanie bezpiecznej odległości w stosunku do pracowników czy innych gości (minimum 1,5 metra). Na terenie ośrodka obowiązuje tylko płatność bezgotówkowa.

Jeśli przed przyjazdem do naszego ośrodka zauważysz u siebie objawy koronawirusa, prosimy o odwołanie wizyty oraz jak najszybsze zgłoszenie się do najbliższego oddziału zakaźnego lub kontakt telefoniczny z dyspozytorem medycznym pod numer 999 lub 112. W przypadku stwierdzenia objawów koronawirusa o gościa przebywającego już w naszym ośrodku, jesteśmy zobligowani do przestrzegania procedury określonej przez przepisy. Osoba chora zostanie czasowo odizolowana w specjalnym pomieszczeniu, a nasz personel przystąpi do dezynfekcji wszystkich obszarów, w których mógł przebywać zakażony. Z dostępu zostaną wyłączone także sale ogólnodostępne, a na obiekcie nie będą mogły przebywać osoby spoza listy gości.

Bezpieczeństwo i spokój

Pamiętajmy, że tylko dbając o zdrowie swoje oraz innych możemy zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się pandemii. Jednocześnie my, jako HT Houseboats, prowadzimy wszystkie wymagane działania, które mają zapewnić naszym gościom bezpieczeństwo – dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.