wakacje po wakacjach mielno

Koniec lata – a wraz z nim okresu wakacyjnego – wcale nie oznacza rezygnowania z wyjazdów wypoczynkowych. Czas spędzony poza sezonem nad morzem, w domkach na wodzie Ht Houseboats również może być wyjątkowy i odprężający – zwłaszcza dla wszystkich, którzy chcą odpocząć od miejskiego gwaru w otoczeniu natury. Wakacje po wakacjach? To jest myśl, która musi stać się rzeczywistością! Co czeka na Was nad morzem po sezonie?

Niesamowite widoki

Jesień nad morzem zachwyca mieniącymi się w słońcu kolorami liści, które powoli znikają z drzew, a zimą – płatkami śniegu, które pokrywają jeszcze niedawno tak gorący piasek. Odpoczywając nad morzem po sezonie, warto jak najczęściej organizować sobie długie spacery – przechadzki w tak malowniczych okolicznościach rozgonią wszelkie smutki i pozwolą zgromadzić zapasy pozytywnej energii na długi czas.

Zachody słońca jesienią są równie piękne, co latem – niebo zatraca się w ciepłych, pomarańczowo-czerwonych barwach, dorównując tym samym jesiennej kolorystyce. Czy jakaś barwa zdominowała nadmorskie tereny? Czas to sprawdzić na własne oczy! A zimą? Wszyscy lepimy bałwana na plaży!

niesamowite widoki po sezonie

Więcej jodu

Chłodne powietrze i pochmurna aura powodują, że nad brzegiem morza unoszą się spore ilości jodu. Nie pozwólcie więc, żeby takie dobrodziejstwa natury się zmarnowały i ruszajcie nad morze podreperować swoje zdrowie i odporność!

Wdychanie jodu jest polecane przede wszystkim osobom, chorującym na tarczycę lub podatnym na wszelkie infekcje. Spacery brzegiem morza po sezonie hartują organizm, wspierają układ krążenia, łagodzą objawy alergii, regenerują całe ciało i wyciszają umysł. Wniosek? Jeden wyjazd nad morze chłodniejszą porą i cieszycie się lepszym zdrowiem przez długi czas!

Aktywność fizyczna

Lato nad morzem spędza się głównie na plażowaniu. Jesienią i zimą tę lukę możecie wypełnić aktywnością fizyczną – nie przeszkadzają już wysokie temperatury, a i pogoda jest też mniej kapryśna, bo z deszczem czy śniegiem jesteśmy przecież już oswojeni.

Wystarczy nieco cieplejszy dres, kurtka i sportowe obuwie, by urządzić sobie, chociażby maraton z kijkami. Nordic Walking jest uniwersalnym sportem, który można uprawiać o każdej porze roku. Stałe tempo wędrówki wzmacnia wytrzymałość fizyczną, buduje lepszą kondycję i zmniejsza ryzyko infekcji dróg oddechowych. Będąc w Mielnie – stolicy tego popularnego sportu z kijkami – warto chociaż raz dać się im poprowadzić, bo ciekawych szlaków pieszych tu nie brakuje.

nordic walking mielno

Cisza i spokój

Na plaży cicho, jak makiem zasiał – zamiast rozkładających się parawanów słychać szum fal, które z dużą siłą obijają się o brzeg. Podoba Wam się tak beztroska wizja? Wakacje poza sezonem są wręcz dla Was stworzone, bo właśnie tutaj znajdziecie błogą ciszę i święty spokój

O tej porze pustoszeją plaże, deptaki czy uliczki. A to oznacza, że spacerując nadmorskimi alejkami, nie musicie przekrzykiwać turystów, rozmawiając z rodziną o cudownych widokach czy przepysznym śniadaniu w hotelu. Zamówienie w restauracji też dostaniemy znacznie szybciej, a prawdopodobieństwo, że utkniemy w długiej kolejce, jest naprawdę niewielkie.

Niższe ceny

Planując wakacje nad morzem poza sezonem, zapłacicie znacznie mniej zarówno za pobyt w hotelu, jak i korzystanie z atrakcji czy restauracyjnego menu. W tym czasie nadmorskie miasteczka nie są oblegane, dlatego restauratorzy chętniej obniżają ceny, chcąc przyciągnąć jak najwięcej przyjezdnych.

Podobnie jest z cenami noclegów, które poza sezonem są tańsze i bardziej dostępne. Nie musicie się obawiać, że ktoś Wam sprzątnie wymarzony hotel sprzed nosa! I choć pobyt w nim jest tańszy, to komfort Waszego wypoczynku pozostaje bez zmian.

Odrobina relaksu w domku na wodzie z widokiem na jezioro Jamno przy śniadaniu dostarczonym do domku

Wakacje po wakacjach w domkach na wodzie HT Houseboats!

Zapraszamy na powakacyjny urlop do domków na wodzie HT Houseboats w Mielnie. Zaciszna okolica sprzyja regeneracji i złapaniu oddechu od codzienności. Zapewniamy gościom hotelowym wiele atrakcji – zaczynając od możliwości wypożyczenia rowerów tradycyjnych czy wodnych, kijków do Nordic Walkingu, aż po skorzystanie z boiska wielofunkcyjnego.

Co więcej, właśnie po sezonie oferta cenowa pobytu w domkach jest bardzo atrakcyjna, a chwile tutaj spędzone z pewnością przyniosą Wam całe mnóstwo niezapomnianych wspomnień!


Język