gdzie na andrzejki 2021

Choć rytuał przepowiadania przyszłości za pomocą andrzejkowych wróżb dedykowany był początkowo niezamężnym pannom – dzisiaj Andrzejki świętują już wszyscy, bo jest to doskonała okazja do zorganizowania chociażby weekendu poza domem. Jeśli i Ty jesteś w tym gronie – zabierz swoją rodzinę, przyjaciół czy drugą połówkę i spędź listopadowy weekend w domkach na wodzie HT Houseboats! Znajdzie się tu czas zarówno na rytuał wróżenia, jak i błogi odpoczynek z jesiennymi widokami w tle. Niezależnie jednak, w jakim towarzystwie do nas przyjedziesz – Andrzejki 2021 będą wyjątkowe i niezapomniane – już my o to zadbamy!

Nastrojowy wieczór andrzejkowy we dwoje

Podaruj sobie i swojej drugiej połówce chwilę oddechu od codzienności i w przytulnym wnętrzu domku na wodzie zorganizuj romantyczny wieczór. Skoro w Andrzejki “zerkamy w przyszłość” – rozpocznijcie od symbolicznej wróżby, a dalsze godziny spędźcie na długich rozmowach przy kominku dotyczących Waszych planów i marzeń.

Najlepiej podczas wspólnej kolacji, zajadając się wyśmienitym jedzeniem – przekąski na stół możecie zamówić w naszej restauracji. Dla miłośników japońskich smaków – polecamy różne warianty sushi, którymi częstujcie się wzajemnie, wprowadzając kolejny element romantyzmu.

Inny pomysł na Andrzejki we dwoje w HT Houseboats? Wspólna sesja w pływającej saunie na wodzie kąpiel w wannie z hydromasażem będzie doskonałym zwieńczeniem wieczoru i wprowadzi Was w stan maksymalnego odprężenia. W chłodne, listopadowe dni – ciepło sauny ogrzeje Wasze ciała, a cudowny krajobraz w połączeniu z delikatnym kołysaniem na wodzie – ukoi wszystkie zmysły.

Rodzinne Andrzejki 2021 z dziećmi

Nawet jeśli w Twojej rodzinie żaden mężczyzna nie obchodzi 30 listopada tych
słynnych imienin – śmiało możesz zorganizować rodzinny wyjazd andrzejkowy nad morze. Tym bardziej, jeśli do tej pory spędzałeś ten czas z najbliższymi w domu na pieczeniu ciasteczek z wróżbą i tradycyjnym laniu wosku przez kluczyk, przyglądając się powstałym kształtom.

Andrzejki to już nie tylko wróżby, a przede wszystkim dobra zabawa – a tej nie zabraknie Wam w domkach na wodzie HT Houseboats. Jak zorganizować ten niezapomniany wieczór swoim pociechom? Na wspólnej zabawie w naszym kąciku przygotowanym z myślą o najmłodszych. Na przekór pogodowym warunkom, tutaj dzieci mogą “nurkować” do woli w… kolorowych piłeczkach, korzystać z bujaków, zabawek sensorycznych i innych kreatywnych atrakcji.

A dla wszystkich rodzin lubiących rozrywkę, a przy tym nutkę rywalizacji – polecamy grę w bilarda lub piłkarzyki. Dzieci kontra rodzice? A może damska drużyna rywalizująca z męską? To może być dobry plan na andrzejkowy wieczór z całą rodziną w HT Houseboats!

rodzinne andrzejki 2021

Andrzejkowy wyjazd z przyjaciółmi

Codzienne obowiązki nie zawsze pozwalają na regularne spotkania w gronie przyjaciół – i od tego właśnie są takie święta jak Andrzejki – żeby móc zaplanować chociażby spontaniczny wyjazd nad morze.

Niech ten listopadowy wieczór będzie połączeniem tradycyjnych wróżb, w których poznasz swoje przyszłe losy i wciągających planszówek – bo gry to zawsze gwarancja śmiechu i znakomitej zabawy!

Potrzebujesz mocniejszych wrażeń? W ramach andrzejkowego wieczoru zapraszamy na kąpiel w lodowatej wodzie ze wsparciem instruktora. Morsowanie w gronie najbliższych przyjaciół będzie znacznie przyjemniejsze, a jeśli jeszcze nie miałeś okazji przebywać w tak ekstremalnych warunkach z całą paczką – w ten sposób nadrobicie zaległości! Liczy się przygoda, a tę w lodowatej wodzie Ty i Twoi towarzysze zapamiętacie na długo!

Andrzejki 2021 – spędź magiczne chwile nad morzem!

Andrzejki 2021 w domkach na wodzie HT Houseboats to gwarancja wyśmienitej zabawy, wspaniałych atrakcji i maksymalnego wypoczynku. Rozrywki, które zaproponowaliśmy dla każdego andrzejkowego wariantu, są tylko naszymi propozycjami – zakochana para również może spędzić czas na planszówkowej rozgrywce czy morsowaniu, a paczka przyjaciół w pływającej saunie. Wszystkie atrakcje są do Waszej dyspozycji i każdy z pewnością znajdzie swój sposób na wymarzone Andrzejki 2021 w domkach na wodzie HT Houseboats!


Język