fbpx
Ferie nad morzem - tu odpoczniecie zarówno aktywnie, jak i leniwie! - ht houseboats - domki na wodzie

Ferie nad morzem – tu odpoczniecie zarówno aktywnie, jak i leniwie!

Cisza i spokój, plaże na wyłączność z unoszącym się w powietrzu jodem – tak wyglądają rodzinne ferie nad morzem. Jeśli dodamy do tego pobyt w domkach na wodzie Ht Houseboats, a tam rozmaite aktywności na czele z morsowaniem oraz błogi odpoczynek na tle zimowej scenerii – zapowiadają się naprawdę udane Ferie 2022 nad Bałtykiem, w Mielnie! Co robić aktywnie, a jak się trochę rozleniwić (oczywiście w granicach rozsądku)? Nieco zmarznięci, ale i szczęśliwi – przybywamy z naszymi propozycjami!

Urozmaicamy spacery, czyli aktywne i pozytywne ferie nad morzem

Jak zapewnić sobie sporą dawkę ruchu i poczuć wewnętrzny przypływ hormonów szczęścia? Oddając się aktywności fizycznej w każdej formie! Nad morzem warto rozpocząć od długich spacerów brzegiem morza, a zamiast zamków z piasku – zbudować pałac przypominający ten z bajki “Kraina lodu”.

Lepienie bałwana podczas ferii zimowych nad morzem z kolei zastąpcie uformowaniem bohaterów z “Epoki Lodowcowej”. Sit, Maniek, a może wiewiórka polująca na orzeszek? Chyba czas zacząć rodzinną zabawę i wylosować swojego zwierza!

Ferie nad morzem - tu odpoczniecie zarówno aktywnie, jak i leniwie! - ht houseboats - domki na wodzie

Ferie nad morzem w górach? Dziwne, ale prawdziwe!

Tatry mają swój Giewont, Beskidy – Górę Żar, Karpaty – Śnieżkę, a Wy wcale nie musicie tam jechać, by wspiąć się na ich szczyt. W góry możecie się również wybrać, będąc nad morzem. Czy mówi Wam coś “Pomorska Góra Piasku” (81 m n.p.m)? Przepiękne wzniesienie usytuowane jest na Wyspie Wolin, do którego prowadzi niebieski szlak turystyczny, łączący Wolin z Międzyzdrojami.

W tym rejonie znajduje się również wzgórze Zielonka (53 m n.p.m.), które warto zdobyć, chociażby ze względu na jego ustytuowanie – to właśnie stąd Waszym oczom ukaże się krajobraz łączący Morze Bałtyckie, Zalew Szczeciński, jezioro Wicko Wielkie, deltę wsteczną rzeki Świny, Świnoujście, a także niemieckie miasto Ahlbeck.

To jednak nie wszystko – Góra Kawcza (57 m n.p.m.). Gosań (95 m n.p.m.) z wieżą widokową i Strażnica (74 m n.p.m.), gdzie znajduje się latarnia morska to kolejne wzniesienia, na które nie warto “patrzeć z góry”, a podjąć się rodzinnego wyzwania i dzielnie pomaszerować na sam szczyt (a jak starczy Wam sił, to może i szczytów?). Ferie zimowe nad morzem, gdzie przygoda goni przygodę, to bezapelacyjnie szalona wyprawa w góry! Zgadzacie się?

Ferie nad morzem - tu odpoczniecie zarówno aktywnie, jak i leniwie! - ht houseboats - domki na wodzie

Gdzie na ferie zimowe? Ruszajcie nad morze, do domków na wodzie HT Houseboats!

Ferie rodzinne nad morzem spędzone w domkach na wodzie przyniosą Wam najlepsze wspomnienia. Nasz hotel to nie tylko nocleg, choć i tutaj zapewniamy najwyższy poziom wypoczynku, ale zapewniamy gościom najróżniejsze atrakcje w ramach pobytu.

Zaczynając od aktywnych zajęć, podczas ferii zimowych nad morzem, takich jak nordic walking, lekcje morsowania, a kończąc na spokojnym odpoczynku i:

– popijaniu wieczorem gorącej herbaty przy kominku,
– graniu w planszówki, w bilarda i w piłkarzyki,
– zajadaniu się rybą w każdej postaci, także tej surowej (menu sushi),
– delektowaniu się pysznymi deserami w naszej restauracji z wewnętrznym kącikiem dla dzieci,
– wędkowaniu na tarasie,
– spacerach po trasie leśnych przygód,
– zażywaniu kąpieli w wannie z hydromasażem i w pływającej saunie,
– tego, czego nie wymieniliśmy, ale Wy to zawsze chcieliście przeżyć z rodziną nad morzem zimową porą!

Ferie nad morzem - tu odpoczniecie zarówno aktywnie, jak i leniwie! - ht houseboats - domki na wodzie

Co jeszcze możemy Wam zagwarantować? Spore ilości jodu, którego stężenie nad Bałtykiem jest zimą największe. A jak wiecie, nasze domki znajdują się na samej wodzie, więc możecie wdychać ten niezwykle wartościowy pierwiastek już od samego rana – to kolejny atut, którego nie znajdziecie w żadnym innym regionie w Polsce – tylko podczas ferii zimowych nad morzem w HT Houseboats!