Gdy podobne słowa usłyszy ta wyjątkowa osoba, dla której szykujesz oryginalny prezent urodzinowy (dla mamy, chłopaka czy przyjaciółki) – możesz być pewny, że otworzy szerzej oczy ze zdumienia i rzuci Ci się na szyję. W końcu jeden prezent w postaci wyjazdu do domków na wodzie HT Houseboats pozwoli jej na realizację aż 5 życzeń, które usłyszał od rodziny i znajomych. Po co czekać na to, co przyniesie los skoro można rozpocząć je spełniać u nas?

Życzenie 1: uśmiechu i szczęścia

Urzeczywistni się u solenizanta już tuż po otrzymaniu od Ciebie zaproszenia nad morze. Możesz mu napomknąć, że budzić go będzie delikatny szum fal i morska bryz, a od samego rana będzie rozpieszczany – zaczynając od serwowanego do domku śniadania w wiklinowym koszu pełnym smakołyków, a kończąc na… – i tu możesz zrobić małą pauzę, żeby nas i naszych atrakcji nie “wydać”, a zostawić u niego nutkę zaskoczenia!

Życzenie 2: zdrowia

Dla wszystkich odważnych i żądnych przygód – ekstrelmalne skutery wodne, dla nieco spokojniejszych i szukających kontaktu z naturą – relaksujące rowerki wodne, a dla tych, którzy chcą trenować utrzymywanie równowagi, będąc z taflą wody twarzą w twarz – wyzwanie “kajaki”. Nie oznacza to jednak, że szaleństwo na wodzie jest jedyną opcją w ramach tego prezentu – sam spacer również zapewni solenizantowi mnóstwo pozytywnych wrażeń w morskich rejonach z dużą dawką cennego jodu, który przyczyni się do lepszej kondycji zdrowotnej.

Życzenie 3: jak najmniej trosk, a jak najwięcej dobrego humoru

Dlaczego wyjazd do domków na wodzie to najlepszy pomysł na prezent urodzinowy? Solenizant może zacząć spełniać już kolejne – 3 życzenie i w jego ramach spędzić kilka chwil każdego dnia (albo i cały wyjazd!) w rozgrzanej pływającej saunie lub tej z hydromasażem, znajdującej się we wnętrzu domku.

Para oczyszcza nie tylko organizm, ale i głowę pełną codziennych trosk i zmartwień. Solenizant poczuje więc upragnioną ulgę i uwolni falę endorfin. Aby zwiększyć poziom relaksu w ramach tak oryginalnego prezentu, jakim jest wyjazd do domków na wodzie, zadbaliśmy również o dodatki, takie jak miękki szlafrok i ręcznik, lampka wina i degustacja czekoladowego fondue, żeby obudzić wszystkie zmysły (także smaku).

Życzenie 4: Wielkiego i pysznego tortu urodzinowego

O to też nie musisz się martwić – urodzinowy gość specjalny ujrzy imponujący tort ze świeczkami – bo przecież żadne szanujące się przyjęcie związane ze świętowaniem jednej wiosny więcej nie może się bez niego obejść. Przygotujemy tort z największą starannością, dobierając rozmaite połączenia smakowe. Po wyśpiewaniu tradycyjnego 100 lat solenizant rozkoszował się będzie każdym kęsem wraz z towarzyszami podróży – zgodnie z naszą zasadą, że urodzin nie można celebrować samemu!

Życzenie 5: wielu niebywałych przygód

HT Houseboats to doskonałe miejsce na przeżycie niezapomnianej przygody. Jeśli wyjazd nad morze to nietypowy prezent urodzinowy dla mamy od taty i dzieci, to jest to obowiązkowy punkt na mapie naszego hotelu. Podziwianie widoków wybrzeża z lotu ptaka w połączeniu z szalonymi przeszkodami zawieszonymi pomiędzy drzewami będzie sposobem na rodzinną integrację i dobry humor!

Poszukujesz nietypowego pomysłu na prezent na 50 urodziny, dla partnera lub partnerki albo dla mamy czy taty? Podaruj komuś wyjątkowemu niezapomniany wyjazd nad morze, do domków na wodzie HT Houseboats, w którym odpocznie za wszystkie czasy. My już wznosimy toast za solenizanta i czekamy z niecierpliwością na jego urodzinowy pobyt w Mielnie!


Język