Urlop tuż, tuż, a Wy nadal wahacie się co do miejsca wypoczynku? Dzieci coraz częściej snują się za Wami, wyczekując odpowiedzi na w kółko powtarzane pytanie „gdzie na wakacje?”. Jak zadowolić wszystkich uczestników wakacyjnej wyprawy, niezależnie, czy są to dzieci, przyjaciele, czy druga połówka? A może szukacie ucieczki od zatłoczonych miast? Odpowiedzi na tak wiele pytań mogą zaprowadzić Was… do Mielna! A dokładnie do hotelu na wodzie w Mielnie.

„Wymarzone polskie wakacje”. Czyli gdzie wyjechać na wakacje w Polsce?

Decyzję o kierunku wyprawy może warunkować oczywiście wiele czynników, ale najistotniejsze z nich sprowadzają się do osób, z którymi zamierzacie dzielić czas i ich oczekiwań. Polska jest pięknym i zróżnicowanym krajobrazowo krajem, który potrafi zachwycić jednocześnie wielbicieli górskich szczytów i połonin, miłośników urokliwych pojezierzy, jak i szukających wytchnienia w szumie morskich fal.

„Wymarzone polskie wakacje” mogą więc wskazywać na różne cele podróży, co z pewnością nie ułatwia wyboru. W dodatku spędzając wakacje np. z dziećmi, trzeba być przygotowanym na niesprzyjające plażowaniu, czy wszelkim aktywnościom na świeżym powietrzu, warunki atmosferyczne. To, gdzie udacie się na wakacje, warunkuje wrażenia, z jakimi z nich powrócicie. Warto więc wybierać miejsca, które oferują znacznie więcej niż tylko bazę noclegową i w miarę łatwy dostęp do kąpieliska, lasu, czy górskich ścieżek.

Znamy odpowiedź na pytanie, „gdzie na wakacje?” Przybądź, zobacz, powracaj!

Wyobraźcie sobie miejsce, które łączy w sobie przystań dla spragnionych ciszy i spokoju z ostoją wypoczynku dla poszukiwaczy przygód, wielbicieli rozrywki i atrakcji oraz amatorów gorączek sobotnich nocy. Brzmi jak paradoks? Takie miejsce istnieje i czeka na Wasz przyjazd. Skąd ta pewność? Bo sami je stworzyliśmy!

Hotel na wodzie w Mielnie składa się z wielu ekskluzywnie wyposażonych domków – wynajęcie jednego z nich jest jednoznaczne z wyłącznym użytkowaniem przestrzeni. W zależności od danego obiektu, do dyspozycji możecie mieć np. wannę z hydromasażem, a nawet saunę parową i motorówkę. Oferujemy domki dla par, rodzin z dziećmi, a także grup znajomych. Mało tego – na wymarzone wakacje możecie też zabrać swoich czworonożnych przyjaciół – rozumiemy miłośników zwierząt, bo sami nimi jesteśmy!

Starając się stworzyć dla naszych Gości urlopowy skrawek raju, gdzie na wakacje przyjeżdża się z ekscytacją, a powraca do domu z niedosytem i zamiarem rychłego powrotu, utworzyliśmy przestrzeń pełną niestandardowych atrakcji (bez dodatkowych opłat). Udostępniamy m.in. korty tenisowe oraz różnego typu boiska, basen sezonowy, sprzęty do sportów wodnych (z paliwem w cenie!), czy plac zabaw i niespodzianki dla dzieci. Jeśli nadal zastanawiacie się na tym, gdzie spędzić wakacje – zostańcie naszymi Gośćmi i dajcie się rozpieścić wrażeniom!

Mielno poleca się na wakacje – daj się oczarować nadmorskiej naturze i licznym atrakcjom w okolicy

Hotel na wodzie w Mielnie umożliwia bieżący wybór atrakcji, na które aktualnie masz ochotę. Samo usytuowanie hotelu pozwala na korzystanie z naturalnych dobrodziejstw okolicy – możecie spacerować po lasach i wydmowych terenach nadbrzeżnych, wylegiwać się na piaszczystej plaży i zażywać kąpieli w morzu lub w jeziorze Jamno (Mielno jest przecież miejscowością „nad dwiema wodami”) – a to tylko kilka spośród wielu opcji spędzania tutaj czasu.

Jeśli nie wyobrażacie sobie wakacji bez wieczorów kipiących tańcem – okoliczne kluby zapewne zaspokoją Wasze oczekiwania – nóżka aż sama będzie się rwała do tańca w rytm wakacyjnych dźwięków!

Jeśli natomiast wypoczywacie z dziećmi lub po prostu pasjonuje Was eksplorowanie ciekawych atrakcji turystycznych – okolice Mielna są ich pełne – odwiedź chociażby:

– latarnię morską w Gąskach,
– Piernikowy Dom do góry nogami,
– Skarbnicę Wioski Rybackiej w Chłopach,
– Zagrodę Jamno,
– Oceanarium,
– czy wesołe Miasteczko w Mielnie.

atrakcje w Mielnie

Okolice Mielna, jak i sama miejscowość, oferuje aktywne i atrakcyjne spędzanie wakacji nawet w razie niepogody. A odbijające się od tafli jeziora krople deszczu, wyjątkowo przyjemnie obserwuje się przez szklaną ścianę, leżąc w wannie z hydromasażem…

Mamy nadzieję, że już wiecie, gdzie wyjechać na wakacje!


Język