Zwykle zatłoczone uliczki milkną, nocny gwar zastępuje kojąca cisza, a za dnia słońce już tak mocno nie daje się we znaki. Tak! Wrzesień to idealny miesiąc na wakacje! Nawet kilkudniowy pobyt z dala od codziennych obowiązków może naładować Was energią na długi czas. Gdzie skierować swoje kroki, by najpełniej skorzystać z końcówki lata? Do Mielna! Miasta łączącego w sobie przystań spokoju z centrum najlepszych nadbałtyckich imprez! Niezależnie od pory roku – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – kilka dni w domku na wodzie to również idealny prezent na dzień chłopaka!

Pomysły na dzień chłopaka? Wrześniowy wypad nad morze to strzał w dziesiątkę!

Chyba każdy wie, że 8 marca każdego roku świętujemy dzień kobiet. Obchody tego święta są popularne nawet w szkołach i miejscach pracy. Stosunkowo rzadziej jednak (a na pewno mniej hucznie) obchodzony jest zwykle dzień mężczyzny oraz dzień chłopaka. Drogie Panie! Pora wpisać raz na zawsze do swojego kalendarza tę datę! Dzień chłopaka obchodzimy w Polsce 30 września.

Pamiętajmy o naszych mężczyznach i należycie uczcijmy ich święto!
Warto odrzucić powtarzalne i przewidywalne pomysły na dzień chłopaka i zamiast krawatu, skarpetek lub nowej koszuli, postawić na coś w gruncie rzeczy bezcennego – wspólny czas, moc atrakcji i wrażeń!

Skomponuj autorski pakiet wrażeń z HT Houseboats

Wakacje we wrześniu to okazja do wypoczynku i skorzystania z ostatnich letnich chwil. Jeśli śledzisz topowe rankingi wyjątkowych miejsc noclegowych w Polsce, to pewnie spotkałaś się już z ofertą domków na wodzie HT Houseboats w Mielnie lub Unieście, usytuowanych na tafli jeziora Jamno, kilkaset metrów od morza. Same noclegi, choć kuszą wyrafinowanym pięknem i imponującym, luksusowym wyposażeniem każdego obiektu, to jednak nie wszystko! Podczas pobytu można korzystać z szeregu darmowych atrakcji (np. sauny na wodzie, kortu tenisowego, rowerów, różnych boisk, czy sprzętu do sportów wodnych) lub wybrać dodatkowo vouchery na niezapomniane przygody np. w postaci przejazdu skuterem wodnym.

Jeśli szukasz pomysłu na prezent na dzień chłopaka, który jest Twoją drugą połówką, spędzenie z nim czasu będzie najlepszym wyborem. Potrzebujesz szczególnej oprawy? Wybierz pakiet specjalny – romantyczny pobyt nad morzem tylko we dwoje! Na miejscu czekać będzie na Was m.in. uroczo i miłośnie udekorowana przestrzeń, rozpieszczająca zmysły kuchnia (dania serwowane są o umówionej porze wprost do waszego domku!), butelka wina musującego, najpiękniejsze widoki na taflę wody i snucie planów na wspólną przyszłość przy rozpalonym, jak Wasze zmysły, kominku.

A co na Dzień Chłopaka, który nie jest partnerem, tylko bratem lub współpracownikiem? Rozegraj to po mistrzowsku!

Jeśli pytanie, co kupić chłopakowi na dzień chłopaka dotyczy współpracownika, szefa, kolegi, czy brata – również mamy na nie odpowiedź! Wybierając voucher na pobyt w domku na wodzie lub obiekcie w drzewach i na plaży, zapewnisz wyjątkowemu mężczyźnie cudowne chwile w wybranym przez niego towarzystwie! Dogodny dla niego termin pobytu ustali już bezpośrednio z nami! Sam też wybierze formę odpoczynku – nasz ośrodek to miejsce pełne kompromisów: morza z jeziorem, czy imprezowania z zażywaniem ciszy i spokoju.

międzynarodowy szlak nadmorski E-9

Żaden przedmiot nie sprawi tyle radości, co przeżycia i wrażenia, budujące wspomnienia na lata. Wybierając więc prezent (np. na dzień chłopaka) w postaci choćby weekendowego wypadu nad morze, obdarowujesz drogą Ci osobę czymś bezcennym. Z HT Houseboats każda chwila warta jest zapamiętania, co potwierdzają choćby nasi regularnie powracający goście. Mamy przeczucie (jedno z tych graniczących z pewnością), że obdarowana przez Ciebie osoba, dołączy do ich grona!


Język