Pojawienie się na świecie dziecka to jeden z najważniejszych momentów w życiu! Prócz ekscytacji i radości, czasowi oczekiwania na narodziny potomka towarzyszy często stres i całe mnóstwo trosk. Choć dotyczy to obojga rodziców, to przyszłą mamę czeka najwięcej przeżyć — na czele z porodem. Przyjaciółko, siostro, koleżanko! Nie zastanawiaj się dłużej, co kupić na baby shower! Nim świat bliskiej Ci kobiety stanie na głowie, podaruj jej chwilę wytchnienia! Wybierz najlepszy prezent na baby shower dla mamy i jej maleństwa!

Prezent na baby shower DIY — czyli zrób to sam!

Celebracja ostatnich tygodni ciąży w formie przyjęć genezą sięga do krajów anglosaskich XVIII wieku! Podczas dawnych spotkań wręczano przyszłej mamie podarunki (najczęściej wykonane ręcznie — prezent na baby shower DIY również dziś bije rekordy popularności) oraz dzielono się doświadczeniami i poradami, dotyczącymi tego wyjątkowego okresu w życiu kobiety.

Obecnie idea związana z baby shower przeżywa swój renesans. Wraz z nim coraz częściej pojawiają się pytania typu: co kupić na baby shower? Jaki wybrać prezent na baby shower dla mamy, a jaki dla dziecka? Z przyjemnością przedstawiamy najlepsze pomysły na baby shower!

Chcesz przygotować coś samodzielnie? Przede wszystkim zorganizuj spotkanie pod hasłem baby shower, które doda ciężarnej przyjaciółce otuchy. Przygotuj też album na zdjęcia, w którym przez najbliższy rok, co miesiąc od narodzin dziecka, młoda mama będzie umieszczać portret ze swoim maleństwem. Prezent tego typu będzie wzruszał mamę i jej dziecko — szczególnie po wielu latach.

Żartobliwym (ale też praktycznym) podarunkiem typu DIY jest zestaw bonów na… Twój czas — przyszła mama będzie mogła wezwać Cię do pomocy w dowolnym momencie, powołując się na wręczone bony!

Podaruj Jej chwile relaksu i dawkę zdrowia w najprzyjemniejszej formie! Prezent na baby shower dla mamy

Jeśli zastanawiasz się, co będzie najlepszym prezentem na baby shower dla mamy, spieszymy z odpowiedzią! Przed porodem i czasem połogu najlepiej się odprężyć, dogłębnie zrelaksować i nabrać sił. Między innymi dlatego idealny prezent na baby shower dla mamy to możliwość wyjazdu w piękne, spokojne miejsce, sprzyjające odpoczynkowi.

Nadmorskie domki na wodzie HT Houseboats są wymarzoną przystanią przed wyruszeniem w najbardziej ekscytującą podróż życia, jaką według wielu kobiet jest macierzyństwo. Rozluźniające kąpiele z widokiem na taflę wody, jacuzzi, lekkie i pyszne posiłki — to tylko kilka spośród wielu przyjemności czekających na przyszłą mamę w domkach na wodzie.

Niezaprzeczalnym atutem pobytu w HT Houseboats jest też prozdrowotna lokalizacja. Stężenie cennego dla prawidłowego funkcjonowania organizmu pierwiastka — jodu — w nadmorskim powietrzu jest najwyższe. Zaczerpnięcie oddechu takim powietrzem szczególnie zalecane jest dzieciom i właśnie kobietom w ciąży! Dlatego, życząc przyszłej mamie zdrowia, nie poprzestawaj na słowach! Zabierz Ją nad morze!

Zaproszenie do HT Houseboats już gotowe? Co kupić na baby shower w ramach dodatku?

Pomysły na baby shower zazwyczaj koncentrują się na dziecku oraz przyszłych potrzebach rodziców. Warto pomóc im choćby w kolekcjonowaniu wyprawki dla maleństwa. Dlatego, jeśli nie wiesz, co kupić na baby shower, możesz wybrać jedną z zawsze przydatnych rzeczy:

  • ubranka, w tym śpioszki, czapeczki, buciki;
  • artykuły higieniczne i pielęgnacyjne — w szczególności pieluchy, ręczniki;
  • komplet antyalergicznej pościeli, kocyki;
  • zabawki — od gryzaków i grzechotek po mięciutkie pluszaki;
  • kosmetyki – jeśli dobrze znasz przyszłą mamę, możesz zdecydować się na zakup balsamów wspierających skórę po porodzie;
  • inne przydatne akcesoria np. laktator (najlepiej po wcześniejszym uzgodnieniu zakupu z ciężarną);
  • pamiątkowy prezent na baby shower — dziewczynka oraz chłopiec mogą w przyszłości ucieszyć się np. ze srebrnej łyżeczki z grawerem.

Biorąc pod uwagę przyjęte zwyczaje, prezent na baby shower dla chłopca może mieć kolor niebieski, a dla dziewczynki — różowy. Takie akcenty kolorystyczne można wprowadzić np. podczas pakowania podarunku. Voucher na pobyt w domkach na wodzie HT Houseboats również możesz przewiązać wstążką lub włożyć do koperty w odpowiednio dobranym kolorze.

Mamy nadzieję, że kolejny już urlop rodzina spędzi już u nas w komplecie i osobiście powitamy jej nowego członka. A na razie, trwamy w nadziei, że już wiesz, co kupić na baby shower, by sprawić radość i zapewnić chwile relaksu przyszłej mamie i tym samym — jej maleństwu.


Language