Dostaliście już potwierdzenie rezerwacji? Świetnie! Pora się spakować i delektować perspektywą cudownie spędzanego czasu! W domkach na wodzie HT Houseboats każdy może spędzić czas miło i aktywnie — również najmłodsi! Wspólne zabawy na dworze? Dzieci będą zachwycone!

Szczęśliwe i bezpieczne dziecko na placu zabaw

Być może macie już setki pomysłów na zapełnienie rozrywkami całego pobytu nad morzem. Skoro zdecydowaliście się przyjechać do domków HT Houseboats, zapewne wiecie już, że odnajdziecie przystań spokoju i relaksu w możliwie najlepszych warunkach! Zastanawiacie się jednak, czy dla Waszych pociech wyjazd nad morze okaże się równie atrakcyjny, co dla dorosłych uczestników wyprawy? Zapewniamy, że tak! Zabawy dla dzieci na dworze umilą im czas oraz wesprą zdrowie!

Bliskość plaży, lasów, wydm, morza i jeziora generuje całą masę pomysłów na atrakcyjne dla całej rodziny spędzanie czasu. Jednak to tylko początek listy atrakcji, jakie na Was czekają! Na terenie naszego ośrodka znajdziecie sale zabaw, różnego rodzaju boiska do gry, uwielbiany nie tylko przez dzieci park linowy oraz zabezpieczony, świetnie wyposażony plac zabaw. Jesteśmy przekonani, że każde dziecko na placu zabaw znajdzie coś dla siebie!

Co możemy znaleźć na placu zabaw w HT Houseboats?

Co najważniejsze — wszelkie konstrukcje na placu zabaw posiadają niezbędne atesty i są dostosowane do bezpiecznego użytkowania przez najmłodszych gości. Dzięki temu każde dziecko na placu zabaw w HT Houseboats jest zadowolone i przede wszystkim — bezpieczne! Przypominamy jednak, że obecność i nadzór osób dorosłych nad zabawą dzieci, tak na plaży, jak i placu zabaw — jest konieczna.
Plac zabaw dostępny jest dla wszystkich gości bez dodatkowych opłat. Otoczony jest zielenią i sprzyja wybornej zabawie. Oto co możemy znaleźć na placu zabaw na terenie ośrodka:

 • trampolinę;
 • drewniane huśtawki;
 • zjeżdżalnie;
 • hamaki;
 • mini ściankę wspinaczkową i inne drewniane konstrukcje;
 • rozmaite drabinki i tory przeszkód;
 • akcesoria do zabawy na dworze, takie jak piłki, paletki, frisbee, skakanki i inne;
 • wiele innych atrakcji, które nie tylko zapewnią najlepszą zabawę, ale i będą przestrzenią do ćwiczenia koordynacji ruchowej czy rozwijania kondycji ruchowej dzieci.

Pamiętajcie, że z chęcią ugościmy również Waszych czworonożnych członków rodziny! Wspólne zabawy na dworze — dzieci razem z rodzicami i ukochanym psiakiem to wizja udanych, radosnych wakacji w pełnym składzie!

Zabawy dla dzieci na dworze — bo ruch to zdrowie

Pamiętajmy, że zabawy dla dzieci na dworze to nie tylko atrakcyjna forma rozrywki dla całej rodziny, ale i sposób na dbanie o kondycję i zdrowie najmłodszych. Ilość czasu spędzanego przez dzieci przed komputerem lub ekranem smartfonu jest niekiedy zatrważająca. Wyjazd nad morze to fantastyczna okazja do pokazania dzieciom innych sposobów rozrywki i nabywania zdrowych nawyków!
Zabawy ruchowe dla dzieci na dworze wbrew pozorom nie wymagają zaawansowanego, specjalistycznego sprzętu — czasem wystarczy odrobina kreatywności, by cała rodzina bawiła się świetnie na świeżym powietrzu, zacieśniając przy tym więzi i dotleniając spragnione ruchu organizmy.

Oto kilka propozycji gier i zabaw dla dzieci i ich opiekunów na dworze:

 • zabawy typu „masz go”;
 • zabawa w chowanego;
 • podchody;
 • ustawianie i pokonywanie torów przeszkód np. w formie zawodów.

W czasie deszczu dzieci się nudzą? Na pewno nie u nas!

Co robić, gdy pogoda w czasie wyjazdu nie dopisuje? Na terenie HT Houseboats czeka na Was moc atrakcji również w zadaszonej części ośrodka. Gry planszowe, bilard, piłkarzyki, sale zabaw dla najmłodszych czekają, by aktywnie wypełnić Wam czas dobrą zabawą! A gdy na niebie znów pojawi się słońce — wyruszycie razem na kolejne nadmorskie podboje — w tym również na placu zabaw!


Język