Dla niektórych to jedno z najpiękniejszych świąt w kalendarzu. Inni stronią od jego obchodów, a jeszcze inni notorycznie o nim zapominają. Dzień Kobiet — co by o nim nie mówić, z pewnością należy do najczęściej obchodzonych świąt świeckich w roku. Wiemy jaki prezent na Dzień Kobiet niewątpliwie sprawi radość każdej z Pań — niezależnie od liczby wiosen na życiowym koncie, gustu czy nawet stosunku do celebrowania tego dnia.

Girl power! Czyli kilka słów o tym, kiedy Dzień Kobiet wpisał się do kalendarza wyjątkowych świąt

Wbrew powszechnym przekonaniom, Dzień Kobiet wcale nie sięga korzeniami do czasów komunizmu. Prawdą jest, że był wtedy obchodzony obowiązkowo i hucznie, ale genezy jego obecnej formy należy szukać już na początku XX wieku, w Ameryce, gdzie trwały protesty równościowe. Na pamiątkę jednego z nich, ustanowiono 8. marca Międzynarodowym Dniem Kobiet! Było to w roku 1910, co z kolei oznacza, że święto to liczy sobie ponad sto lat! Obecnie obchodzone jest w około 30. krajach, często również jako symbol i pretekst do manifestacji i walki o równe prawa kobiet i mężczyzn.

A kiedy Dzień Kobiet przywędrował nad Wisłę? Otóż już w czasach przedwojennych! Jednak przejawiającego się do dziś splendoru dodały mu z pewnością lata 70. Niezależnie od tego, jak podchodzicie do obchodów i znaczenia Dnia Kobiet — to świetna okazja do celebrowania życia! W zasadzie nieważna jest też data — tylko od Was zależy, kiedy Dzień Kobiet zainspiruje Was do świętowania — w marcu, w lipcu, a może w październiku?!

Dzień Kobiet — prezenty z okazji Waszego święta!

Co na Dzień Kobiet? Prezenty! Jeśli jesteście mężczyznami, którzy poszukują dla swoich ukochanych kobiet czegoś naprawdę szczególnego — podarujcie im voucher na wyjazd do domków na wodzie HT Houseboats — wybierzcie pakiet z oferty specjalnej lub skorzystajcie z naszej oferty regularnej.
A jeśli jesteście kobietami… Same zdecydujcie, co dla Was najlepsze! Dzień Kobiet (prezenty i świętowanie) powinien być uszyty na Waszą miarę! Nikt nie zna Waszych potrzeb lepiej niż Wy same!

Pewnie macie już dość kosmetyków, względnie śmiesznych gadżetów lub banalnych, niewyszukanych podarunków, które co najwyżej przekażecie dalej. W tak wyjątkowe święto warto postawić na coś równie wyjątkowego! Spędźcie czas razem i bawicie się wybornie w luksusowych domkach na wodzie! Brzmi ekscytująco, prawda? W kojącą ciało i umysł podróż nad morze zabierzcie ukochaną, zatroskaną mamę, wiecznie zapracowaną siostrę, grono pragnących wytchnienia przyjaciółek lub… partnera! Tym bardziej, jeśli przy nim Dzień Kobiet obchodzicie każdego dnia!

Jaki prezent na Dzień Kobiet? Relaks w iście rajskich warunkach!

Nieszablonowe podejście do prezentów na Dzień Kobiet zagwarantuje Wam moc przeżyć, które później przekujecie w piękne wspomnienia. W domkach na wodzie HT Houseboats możecie bez reszty oddać się wyciszającemu wypoczynkowi lub wręcz przeciwnie — szalonej zabawie! Oto co oferujemy:

  • kompleksowo wyposażone, zachwycające designem domki na wodzie;
  • chwile relaksu np. w wannie z hydromasażem (lub na fotelu masującym) z widokiem na taflę wody. Symfonię przyjemności dopełni szum fal i odgłos roziskrzonego w kominku drewna;
  • pyszne i zdrowe posiłki, serwowane Wam pod same drzwi w stylowym koszu;
    magię okolicznej przyrody, przestrzeni pomiędzy morzem a jeziorem, pełnej lasów, łąk i wydm, którą będziecie mogły/mogli się zachwycać podczas spacerów lub przejażdżek rowerowych (które podobnie jak inne akcesoria sportowe — udostępnimy Wam w ramach pobytu);
  • dostęp do pływającej na wodzie sauny (niektóre domki są wyposażone w prywatną saunę!);
  • bliskość centrum nadmorskiej rozrywki, czyli Mielna!
  • wiele innych atrakcji, które trudno zliczyć, a które czekają na Was w obiektach HT Houseboats! Jaki inny prezent na Dzień Kobiet zapewni Wam aż tyle wrażeń?

Dzień Kobiet — co kupić? A może raczej — co przeżyć?

Najpiękniejszych prezentów nie da się wycenić — to czas z bliskimi, daleko od zgiełku miast i problemów codzienności. Spędźcie Dzień Kobiet tak, jak sobie wymarzyłyście — przy ognisku, na plaży, w zaciszu domku lub na hucznej imprezie, w towarzystwie bliskich kobiet lub tego jedynego mężczyzny. Same decydujecie — to Wasz dzień! W HT Houseboats możecie świętować go w najlepszym stylu i to przez cały rok!


Język