Wiosenne porządki, obowiązkowe mycie okien, świąteczne wypieki, składanie odwiedzin i przyjmowanie gości — czy zamiast takiego oblicza tradycji, Wy również wolelibyście w Wielkanoc trochę odpocząć? Spędzić święta we dwoje? Wiosna i zachody słońca nad morzem sprzyjają pobudzeniu emocji i uczuć, a Wielkanoc to w końcu (mówiąc może nieco patetycznie i w przenośni) święto Zmartwychwstania Miłości. Dlaczego by więc nie postawić na romantyczny wyjazd we dwoje i na nowo zakochać się w sobie?

Atmosfera bożonarodzeniowa sprzyja rodzinnym spotkaniom. A co na Wielkanoc?

Wyjazd na Święta Bożego Narodzenia to dla wielu osób zbyt ryzykowna decyzja. To w końcu czas kojarzący się z zacieśnianiem więzów rodzinnych, a wyłamanie się z tej tradycji bywa równoznaczne z narażeniem się teściom czy rodzicom. Poza tym zimowy pejzaż pokryty śniegiem prezentuje się najlepiej zza okna. Grudniowa aura sprzyja więc rodzinnym posiedzeniom.

Co innego wiosną! Wielkanoc, choć z punktu widzenia wyznawców katolicyzmu to najważniejsze święto w roku, bywa obchodzona z nieco mniejszym namaszczeniem niż Boże Narodzenie. Ponadto wiosną, gdy przyroda budzi się do życia, można rozpocząć przyjemne, skąpane w pierwszych promieniach słońca spacery.

Jeśli kusi Was wyjazd na święta, ale obawiacie się reakcji rodziny — Wielkanoc jest idealną okazją do rozpoczęcia własnych tradycji spędzania tego czasu! Sami zdecydujcie, co na Wielkanoc będzie dla Was lepsze, a Wasi bliscy na pewno zrozumieją i uszanują Wasz wybór. I kto wie? Może za rok podążą Waszymi śladami?

Plan doskonały na Wielkanoc? Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew…

…i Wy. Sami, wtuleni w siebie, celebrujący Wasze uczucia lub rozbudzający je na nowo. Święta we dwoje to również okazja do odpoczynku tylko na Waszych zasadach. Potrzebujecie spać do późna, budzić się z widokiem na taflę wody lub korony drzew, leniuchować do woli i cieszyć się tylko sobą? A może wolicie spędzić Wielkanoc aktywnie — spacerując, biegając, jeżdżąc na rowerze? Zresztą nic się tutaj nie wyklucza — możecie połączyć aktywne formy odpoczynku z kojącym ciało i umysł relaksem w ciszy i spokoju.

Odkryjcie własny przepis na idealnie spędzoną Wielkanoc! Miejscem, które Wam to umożliwi jest z pewnością ośrodek luksusowych domków na wodzie HT Houseboats, zlokalizowanych nad morzem i jeziorem jednocześnie!

W pięknie urządzonych wnętrzach pływających domków możecie zażyć kąpieli w wannie z hydromasażem, oczyścić organizm w saunie, wymasować ciało rozsiadając się na specjalnym fotelu lub podziwiać okolicę z tarasu na dachu. Możecie też wybrać się na przejażdżkę motorówką — wszystkie te atrakcje, to u nas standard!

Romantyczny wyjazd we dwoje do HT Houseboats

Jeśli właśnie zdecydowaliście się spędzić święta we dwoje w jednym z zachwycających domków na wodzie HT Houseboats, pamiętajcie, że możecie skorzystać z oferty specjalnej — romantycznego pobytu nad morzem dla dwojga z uroczystą obiadokolacją i (nie mniej uroczystym na Wielkanoc) śniadaniem oraz iście romantyczną oprawą. Możecie też skorzystać z oferty standardowej i wybrać jeden z wielu superatrakcyjnych obiektów HT Houseboats.

Jeśli jednak nie wyobrażacie sobie spędzania Wielkanocy tylko we dwoje lub po prostu chcecie dzielić ten czas z najbliższymi — sprawdźcie naszą ofertę specjalną na Wielkanoc w rodzinnym gronie. Możecie też wynająć domek na wodzie XXL i cieszyć się wiosną oraz świąteczną atmosferą razem z przyjaciółmi, którzy tak, jak Wy — zdecydowali się spędzić Wielkanoc po swojemu!


Język