„Miłość jest jak kwiat orchidei. Jeśli dbasz o nią, będzie piękna, kwitnąca i długo będziesz mógł się nią cieszyć. Zaniedbana zwiędnie i pozostanie po niej tylko suchy ból” – ten cytat z opowieści Ewy Formella najlepiej opisuje całą istotę miłości. I chociaż walentynki to zaledwie jeden spośród 365 dni, w których możemy dbać o związek z bliską osobą, to właśnie wtedy chcemy najbardziej chcemy celebrować to uczucie. A gdyby tak zaskoczyć swoją drugą połówkę i… zabrać ją nad morze? Wbrew pozorom zima to najlepszy czas na wspólny wyjazd nad Bałtyk!

Prezent na walentynki – czy warto spędzić ten dzień nad morzem?

Nie da się ukryć, że nadmorski klimat ma swój niepowtarzalny urok – i to niezależnie od pory roku. Romantyczne spacery po plaży, wspólne podziwianie szumu fal i oglądanie zachodzącego słońca nad horyzontem… Naprawdę można się rozmarzyć! Zimą, kiedy nad Bałtykiem nie ma tłumów, wspólny czas spędzony nad brzegiem morza staje się jeszcze bardziej magiczny. Nic więc dziwnego, że to właśnie wtedy myśli zakochanych zmierzają w jednym kierunku – w stronę nadmorskich plaż.

Powodów, dla których dzień zakochanych (i każdy inny dzień celebrujący Wasze uczucia) warto spędzić nad morzem jest mnóstwo. Wyjeżdżając we dwoje, chociaż na kilka dni, zyskujecie przede wszystkim:

 • intymność i romantyczny klimat – przyznajcie sami: czy istnieje bardziej romantyczna sceneria niż zachód słońca nad brzegiem morza lub rozgwieżdżone niebo, które można podziwiać przy delikatnym szumie fal? Taka aura zdecydowanie sprzyja dzieleniu się czasem tylko we dwoje;
 • romantyczne spacery po plaży – przemierzanie szerokich plaż ze świadomością, że tuż obok nas kroczy najważniejsza osoba w życiu, zapewnia poczucie bezpieczeństwa i działa niezwykle relaksująco;
 • wspólne aktywności na świeżym powietrzu – zimą, gdy warunki pogodowe raczej nie sprzyjają pływaniu i nurkowaniu, wciąż możecie oddawać się różnego rodzaju aktywnościom, np. podczas wspólnego joggingu, spaceru z kijkami, a nawet morsowania w morzu;
 • wspomnienia, które pozostają w sercach na zawsze – wyjazd we dwoje, bez względu na to, czy będzie to wyjazd walentynkowy, rocznicowy lub ślubny, tworzy niepowtarzalne wspomnienia, które zbudują jeszcze mocniejszą więź między Wami i staną się pięknym tłem dla wspólnych historii do dzielenia się w przyszłości.

Wyjazd na walentynki do HT Houseboats – z nami spędzicie najbardziej romantyczne walentynki w domku na wodzie

W HT Houseboats uważamy, że czas spędzony we dwoje może być naprawdę niezapomnianym przeżyciem – zwłaszcza jeśli zadbamy o odpowiednią oprawę, która pozwoli na oderwanie się na kilka dni od codzienności. Z myślą o zakochanych, którzy marzą o wyjeździe walentynkowym nad morze z efektem WOW, przygotowaliśmy specjalną ofertę, która z pewnością skradnie Wasze serca.

Zaręczyny, rocznica, podróż poślubna, walentynki – w HT Houseboats każda okazja jest dobra do tego, by zrobić wyjątkową niespodziankę drugiej połówce i zarezerwować niezapomniany pobyt w jednym z naszych domków na wodzie! Co ważne, nasza oferta zawiera nie tylko nocleg, ale też:

 • pyszne śniadania dostarczane w piknikowym koszu, byście mogli w dowolnej chwili delektować się ich smakiem;
 • dostęp do Internetu – niezbędny, jeżeli najdzie Was ochota na sprawdzenie dodatkowych atrakcji w okolicy;
 • nieograniczony dostęp do sauny pływającej zapewniającej chwile relaksu i intymności;
 • możliwość skorzystania z rowerów miejskich – idealnych na rowerowe przejażdżki we dwoje w słoneczne dni;
 • kawa, herbata i woda na powitanie dla spragnionych;
  drewno do ogniska, podczas którego będziecie mogli ogrzać się ciepłem płomieni i wymieniać marzeniami;
 • miejsce parkingowe;
 • kosmetyki hotelowe, ręcznik, pościel oraz sprzątanie domku na życzenie.

Pamiętajcie też, że Wasz wyjazd walentynkowy nad morze nie musi być taki jak wszystkie. Dołożymy wszelkich starań, by był on w pełni spersonalizowany i bogaty w takie atrakcje jak np. bukiet kwiatów flowerbox, łóżko udekorowane płatkami róż, balony w kształcie serca wypełnione helem oraz kieliszki z winem musującym, które możecie wznieść na toast Waszej miłości. Bo miłość warto celebrować na różne sposoby, każdego dnia – niezależnie od okazji!


Język