fbpx

Mapa ośrodka

Domki na wodzie, w drzewach i na plaży

A Aster

B Basil

CR Coriander

CN Cinamon

CS Crocus

G Ginger

LR Lavender

LM Lemon Balm

LE Lovage

LY Lily

M Mint

O Oregano

P Poppy

RE Rose

RY Rosemary

S Sunflower

T Tulip

VA Vanilla

VT Violet

MAPA - ht houseboats - domki na wodzie Recepcja

MAPA - ht houseboats - domki na wodzie Parking

MAPA - ht houseboats - domki na wodzie Sauna

MAPA - ht houseboats - domki na wodzie Ogródek
ziołowy

MAPA - ht houseboats - domki na wodzie Rowery

MAPA - ht houseboats - domki na wodzie Boisko

MAPA - ht houseboats - domki na wodzie Mini park linowy

MAPA - ht houseboats - domki na wodzie Plac zabaw

MAPA - ht houseboats - domki na wodzie Ognisko

MAPA - ht houseboats - domki na wodzie Trampolina

MAPA - ht houseboats - domki na wodzie Sezonowy basen

MAPA - ht houseboats - domki na wodzie Motorówka

MAPA - ht houseboats - domki na wodzie Kajaki, rower wodny, Ponton z silnikiem, Skutery wodne, Ponton RiB;

Ośrodek wypoczynkowy w Mielnie

Jak wczasy to tylko nad morzem, a jak nad morzem – to w Mielnie! Ośrodek wypoczynkowy, który chcemy Wam zaprezentować, ma Wam wiele do zaoferowania i z pewnością zapewni wspaniały, relaksujący i pełen atrakcji wypoczynek!

Ośrodek wypoczynkowy nad morzem w Mielnie przygotował dla Was domki na wodzie, na drzewach oraz na plaży. W każdym z nich czekają na Was malownicze widoki i doskonałe, komfortowe warunki. W najbliższej okolicy będziecie mogli zaparkować Wasze auto, a od recepcji ośrodka będzie dzielić Was zaledwie kilka kroków. Na wyciągnięcie ręki znajduje się również plaża i przestrzeń do sportowych aktywności.

Spędzając wczasy nad morzem, warto skorzystać z oferowanych przez nasz ośrodek możliwości. Wśród nich szczególnym zainteresowaniem naszych Gości cieszy się sauna oraz sezonowy basen, z którego korzystać będziecie mogli bez żadnych ograniczeń. Atrakcji nie zabraknie również dla tych Was, którzy wakacje lubią spędzać aktywnie. Do Waszej dyspozycji oddajemy bowiem boiska, na których będziecie mogli przeżyć niezapomniane emocje podczas rozgrywek piłki nożnej, siatkówki czy koszykówki.

Ośrodek wypoczynkowy nad morzem

Przebywając w naszym ośrodku, będzie mogli skorzystać również z wypożyczonych rowerów, rowerka wodnego, tandemu, kajaków, pontonu z silnikiem czy wodnego skutera – to od Was zależy, którą z tych aktywności wybierzecie! Na osoby aktywnie spędzające czas czeka deska SUP. A jeśli po całym dniu będziecie mieli ochotę na relaks, zaprosimy Was do skorzystania z grilla lub miejsca, w którym rozpalicie ognisko.

Atrakcji w naszym ośrodku nie zabraknie także dla dzieci. Z myślą o nich stworzyliśmy wspaniały plac zabaw. Wspólnie spędzicie czas w mini parku linowym bądź – gdy pogoda spłata Wam figla – grając w dostępne w naszej recepcji gry planszowe. Czeka na Was stół bilardowy i do piłkarzyków, a na dzieci wewnętrzny kącik zabaw. A jeśli Wasze pociechy są jeszcze małe, zaproponujemy Wam dziecięce łóżeczko, krzesełko do karmienia i wanienkę.

Pobyt w ośrodku wczasowym w Mielnie to nie tylko fantastyczne atrakcje i komfortowe warunki, ale także smakowite jedzenie. Przygotowujemy je z lokalnych produktów, z sezonowych warzyw oraz owoców. Bogate śniadanie dostarczymy do Waszego domku w wiklinowych koszach między godziną 9:00 a 9:30. Porę dostarczenia obiadokolacji wybierzecie sami! Drugi posiłek składa się z dania głównego, smakowitego deseru i orzeźwiającego napoju. Czy będzie Wam smakował? Nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości!

W naszym ośrodku możecie również skorzystać z oferty zabiegów SPA, które przywrócą Wam dobre samopoczucie i sprawią, że zapomnicie o zmęczeniu i stresie. Nasi masażyści wykonują zarówno masaże klasyczne (o różnym stopniu intensywności, w zależności od Waszych preferencji), jak i masaże gorącymi kamieniami, świecą, miodem oraz bambusowymi pałeczkami. To nie wszystko – jeśli dokuczają Wam dolegliwości bólowe, napięcia mięśni lub gorsze samopoczucie, również znajdą na te dolegliwości receptę. Skorzystajcie także z masaży ujędrniających i poprawiających kondycję Waszej skóry – odwdzięczy Wam się ona pięknym, zdrowym wyglądem! Masaże wykonywane są w Waszych domkach, w komfortowych, intymnych warunkach. Serdecznie zapraszamy!