FAQ - ht houseboats - domki na wodzie

FAQ

Mamy dwa rodzaje domków – wszystkie domki z oznaczeniem “łódź mieszkalna” są łodziami – w których może bujać 😉

wszystkie domki z oznaczeniem “domek na wodzie” przypominają domek z drewnianą elewacją – również są na wodzie ale na betonowej podstawie, dzięki czemu uczucie bujania jest dużo mniej odczuwalne.

Nie, każdy z naszych domków jest inaczej wykończony – zachęcamy do obejrzenia każdej jednostki w zakładce -> Nasze domki

Tak, wszystkie domki mają telewizor oraz bezpłatny Netflix, natomiast w przypadku wiatrów – szczególnie nad polskim morzem – mogą mieć ograniczony zasięg.

Tak, tak jak w przypadku telewizji – w przypadku wiatrów, niekorzystnych warunków atmosferycznych może nastąpić przerwa lub spowolnienie działania sieci.

W terminie od maja do października można korzystać z prywatnej motorówki lub ogólnodostępnej oraz kajaków, rowerka wodnego i deski SUP. Wszystko też zależy od warunków atmosferycznych. Bezpieczeństwo ponad wszystko. Paliwo jest w cenie pobytu.

W naszym obiekcie większość atrakcji jest w cenie (dodatkowo płatne: skutery wodne, szybkie łodzie motorowe )

Dodatkowo płatne usługi to: pobyt zwierząt, łóżeczko/wanienka/krzesełko dla dziecka, dodatki w domku jak kwiaty, płatki róż, kosz owoców, fonduee czekoladowe itp. oraz opłata klimatyczna.

Nie, zwróć uwagę zawsze w przypadku kiedy chcesz dokonać rezerwacji dla kilku rodzin lub kilku znajomych :). Dostępne lokalizacja: Mielno – HT Houseboats, Unieście – GRAND – HT Houseboats (od maja 2022).

Tak, każdy domek jest przygotowany w w/w asortyment. Domki sprzątamy również na każde życzenie Gościa podczas pobytu – ta usługa jest bezpłatna.

Nie, wszystkie domki posiadają lodówkę, ciśnieniowy ekspres do kawy, czajnik. Kawa ziarnista oraz herbata dostępna jest również w domku. Dodatkowo dostępne są filiżanki oraz kieliszki do wina.

Nie, ale u naszym obiekcie możesz zameldować się bezkontaktowo o dowolnej porze. Recepcja otwarta jest od 10 do 20. Poza godzinami pracy recepcji jesteśmy dostępni pod telefonem

Zawsze dzień przed pobytem wszystkie informację pozostają wysłane na podany w rezerwacji adres mailowy. Dostępny jest również -> Informator

Na całym obiekcie są wyznaczone miejsca w którym mamy skład drewna dla Gości – nie musisz rąbać, jest już gotowe 🙂

Wszystkie pobyty zawierają śniadania, które są przynoszone do domków w koszach wiklinowych. Śniadania przynoszone są w godzinach 9-9:30. Możliwy jest wybór diety: wegetariańskiej, wegańskiej, bez laktozy lub bez glutenu – dopłata 20 zł/os./noc. Na naszym terenie dostępna jest restauracja Kubryk – możliwe jest zamówienie dań z karty, obiadokolacji składającej się z dania głównego, lemoniady i deseru. Obiadokolacje przynoszone są do domku lub można zjeść w restauracji – dostępny jest kącik dla dzieci :).

Posiadamy wiele atrakcji na naszym terenie: rowery z krzesełkiem dla dzieci, rowerki wodne, kajaki, mini park linowy, plac zabaw dla dzieci, stół do piłkarzyków, ping pong, korty tenisowe, boisko, grille, wędkarstwo. W razie niepogody możemy zaproponować: wewnętrzny kącik dla dzieci, gry planszowe, bilard.

Tak – akceptujemy zwierzaki. Dodatkowa dopłata to 50 zł/doba.

Do naszych domków przyjeżdża bardzo dużo rodzin z dziećmi – również z niemowlakami. Pomosty nie posiadają barierek. Pobyt dla dzieci w domku na wodzie to niezapomniane przeżycie.

Domki są całoroczne – niektóre wyposażone są w kominek, a wszystkie posiadają dodatkowo klimatyzację z funkcją chłodzenia i ogrzewania.

Tak parking jest na terenie i jest w cenie pobytu.

Z domków na wodzie HT Houseboats – 200 m, a z domków na wodzie GRAND HT Houseboats 150 m :).