Huczne i horrendalnie drogie bale, przytłaczające wpatrywanie się w ekran telewizora, stresujące dla gospodarzy domówki, tłoczne imprezy na mieście z wygórowanymi cenami, przyprawiającymi o zawrót głowy — macie już dość sztampowych sposobów na spędzanie Sylwestra? A może by to wszystko rzucić i wyjechać… nad morze! Sylwester nad morzem to gwarancja najpiękniejszych wrażeń oraz pożegnania starego roku w wymarzonej scenerii i rozpieszczających wszystkie zmysły warunkach!

Niezapomniany Sylwester nad morzem — domki na wodzie HT Houseboats

Jeśli jeszcze nigdy nie spędzaliście Sylwestra nad morzem, czas uzupełnić katalog wrażeń i wspomnień o tę wyjątkową pozycję! A jeśli już wiecie, jak piękna jest nadmorska okolica zimą, ale sądziliście, że już za późno na dokonanie rezerwacji na Sylwestra w atrakcyjnym miejscu nad morzem — mamy dla Was niespodziankę! Zobaczcie naszą ofertę sylwestrową i dajcie się zaskoczyć komfortowymi warunkami, zaskakująco niskimi cenami i różnorodnymi możliwościami spędzania czasu!

Sylwester nad morzem w domkach na wodzie to propozycja zarówno dla par, szukających romantycznej przystani tylko dla siebie, jak i grup przyjaciół czy rodzin, które chcą świętować nadejście Nowego Roku w gronie najbliższych.

Romantyczny Sylwester nad morzem

Wymarzony Sylwester aktualnie oznacza dla Was czas spędzony tylko we dwoje? W luksusowo wyposażonym i urządzonym domku na wodzie dla dwojga będziecie mogli cieszyć się sobą i przepiękną scenerią. Możecie do woli wspólnie wpatrywać się w panoramę jeziora (przez wielką połać okna), rozpieszczać kubki smakowe pyszną, dostosowaną do Waszych potrzeb i gustów kuchnią, korzystać z sauny na wodzie i wielu innych atrakcji.

Sylwester nad morzem to świetna okazja do celebrowania swojej miłości lub rozbudzenia jej na nowo. By nadać świętowaniu szczególnej oprawy (rodem z kadrów hollywoodzkich produkcji), do swojego domku na wodzie możecie dodatkowo zamówić romantyczny pakiet, który zawiera piękny bukiet czerwonych róż, butelkę francuskiego szampana, napełnione helem balony w kształcie serc oraz porozsypywane gdzieniegdzie płatki róż. Ponadto bliskość morza stwarza możliwość tańca pod gwiazdami do czułej serenady morskich fal.

Powitajcie Nowy Rok w gronie najbliższych — Sylwester nad morzem dla rodzin oraz przyjaciół

Na wyjątkowego Sylwestra nad morzem zapraszamy nie tylko zakochanych, ale również rodziny z dziećmi oraz grupy przyjaciół. W naszych sześcioosobowych domkach na wodzie z przyjemnością ugościmy Wszystkich członków rodziny — również tych czworonożnych. Jesteśmy też otwarci na dostosowanie przestrzeni domków, by były komfortowe dla rodzin z małymi dziećmi. Nieco starszym pociechom gwarantujemy liczne atrakcje, kąciki zabaw, gry i mnóstwo powodów do uśmiechu!

Spędźcie noc sylwestrową na własnych warunkach! Lokalizacja, rozmieszczenie obiektów HT Houseboats oraz indywidualne podejście do potrzeb gości pozwala nam spełniać oczekiwania zarówno osób szukających ciszy, spokoju i wytchnienia, jak i tych żądnych przygód i hucznej zabawy.
W naszej restauracji, dostępnej dla wszystkich gości, będą czekać na Was wyśmienite koktajle i drinki. Bliskość słynącego z szalonych imprez Mielna pozwoli Wam natomiast kontynuować imprezowanie w nadmorskim centrum rozrywki i tańca.

Wkroczcie w Nowy Rok w najlepszym stylu! Sylwester nad morzem — domki na wodzie HT Houseboats

Oprócz pięknie i komfortowo urządzonych domków na wodzie oferujemy Wam dostarczane o poranku pyszne śniadania oraz wykwintną obiadokolację, również przynoszoną wprost do domku o wybranej przez Was godzinie. Chcecie rozpalić ognisko? Zagrać w bilarda lub w razie sprzyjającej aury w tenisa?

 

A może marzy Wam się sauna na wodzie? My oferujemy Wam to w pakiecie podstawowym!
Sylwester spędzony nad morzem w domkach na wodzie HT Houseboats to najlepszy sposób na efektowne i niezapomniane pożegnanie starego roku! Oby Nowy Rok był dla wszystkich niczym nasze domki — komfortowy, piękny i dostarczający tylko pozytywnych wrażeń!


Język