fbpx
DLA PSÓW - ht houseboats - domki na wodzie

Wczasy nad morzem z psem - noclegi w domkach na wodzie

W HT Houseboats dbamy o Państwa pupili. Specjalnie dla psów przygotowaliśmy wiele udogodnień i oryginalnych atrakcji. Bezpieczeństwo i dobra zabawa – oto, co oferuje resort przyjazny psom. Zapraszamy na wczasy do całorocznych domków nad morzem wraz z pupilem.

DLA PSÓW - ht houseboats - domki na wodzie

Bezpłatne uDOGodnienia

  • miski, ręczniki, koce i maty higieniczne,
    kapoki dla psów,
  • różne zabawki,
  • apteczka (m.in. nożyczki do paznokci, plastry uciskowe, środki na kleszcze oraz pchły,),
  • kontakt do zaprzyjaźnionych weterynarzy.

Na terenie obiektu

  • specjalny, ogrodzony plac zabaw 🙂
  • miska dla psów z wodą koło recepcji,
  • kosz oraz woreczki do sprzątania podczas spaceru,
DLA PSÓW - ht houseboats - domki na wodzie

Domki nad morzem przyjazne zwierzętom

Zależy Państwu na tym, by znaleźć miejsce na wyjazdy, w którym będziecie mogli wypoczywać ze swoim pupilem? Nasze wyjątkowe domki na wodzie to obiekty, w których ludzie i zwierzęta czują się świetnie przez cały rok. W HT Houseboats dbamy o Państwa czworonożnych przyjaciół. Pobyt w naszych obiektach to gwarancja na udane wczasy w domkach nad morzem z pupilem. Domki są położone na jeziorze Jamno zaledwie 300 metrów od Bałtyku. Mielno to miejscowość idealna na spacery, więc Państwa pupil na pewno nie będzie się nudził.

Wyjedź na wczasy nad morze z psem do całorocznych domków nad morzem

W recepcji HT Houseboats czekają na Państwa akcesoria dla psów, takie jak: miski, ręczniki, maty higieniczne oraz koce. Przygotowaliśmy również zabawki, które będą miłą atrakcją dla zwierząt. Na psy czekają również kapoki – zachęcamy, by wspólnie z pupilem pływać kajakiem lub rowerem wodnym. Z naszego doświadczenia wynika, że psy wspólnie z właścicielem chętnie biorą udział w różnych atrakcjach, a dla wielu z nich pobyt na wodzie to wspaniałe doświadczenie i rozrywka. Pozostajemy do Państwa dyspozycji również w sytuacjach nagłych. Oferujemy w pełni wyposażoną apteczkę oraz kontakt do zaprzyjaźnionych weterynarzy, którzy fachowo i profesjonalnie zaopiekują się Państwa psem.

Nasza oferta jest skierowana do Gości, którzy nie chcą rozstawać się ze swoim pupilem. Dokładamy wszelkich starań, by pobyt Gości oraz zwierząt przebiegał w przyjemnej atmosferze. Pragniemy Państwa również poinformować, że część opłaty za nocleg przekazujemy na schronisko dla zwierząt w Białogardzie.

Nocleg nad morzem z psem w domkach przyjaznych zwierzętom

Jesteśmy dumni z tego, że nasze domki na wodzie to miejsce przyjazne zwierzętom. Na ternie obiektu znajdziecie Państwo miski z wodą dla pupili. basen . Na terenie hotelu czeka również specjalny kosz i woreczki do sprzątania. Jesteśmy pewni, że podwyższony standard wnętrz oraz opieka naszych pracowników będą dla Państwa gwarancją wyjątkowego urlopu. Zachęcamy do skorzystania ze wszystkich udogodnień, jakie oferują całoroczne domki nad morzem. Z psem można komfortowo podróżować- gwarantujemy.

Wczasy w domkach nad morzem z psem - tak noclegi w domkach przyjaznym zwierzętom oceniają nasi Goście

DLA PSÓW - ht houseboats - domki na wodzie
9,3 / 10
średnia z 211 opinii
DLA PSÓW - ht houseboats - domki na wodzie
5 / 5
średnia z 82 opinii
DLA PSÓW - ht houseboats - domki na wodzie
5 / 5
średnia z 134 opinii
DLA PSÓW - ht houseboats - domki na wodzie
4,9 / 5
średnia z 66 opinii