Pobyt z pupilem nad morzem- tylko w domku na wodzie

HT HOUSEBOATS - najbardziej PSIolubne miejsce

Tak, tak HT Houseboats to prawdopodobnie najbardziej zwierzolubne miejsce w Polsce! Pieskie życie w domku na wodzie za sprawą naszej miłości do wszystkich zwierzaków. Nie ważne czy Twój PSYjaciel merda ogonem, miauczy, fruwa czy pełza ugościmy Was najlepiej jak potrafimy.

Bezpłatne udogodnienia

Na terenie obiektu

Najlepsze wczasy Twojego psa? Tylko w HT Houseboats - domki na wodzie w Mielnie!

Jeśli szukasz najbardziej PSIOlubnego miejsca na wakacje – to właśnie znalazłeś – To u NAS! Kochamy wszystkie czworonogi, te miałczące i szczekające. Zwierzęta, które pełzają czy skaczą. U nas zarezerwujesz pobyt dla całej rodziny bez względu na ilość łapek lub ich brak 😉 Całoroczne domki nad morzem HT Houseboats położone na Jeziorze Jamno, tylko 300 metrów od Morza Batyckiego to kompleks, który zapewni wyjątkowy relaks nie tylko człowiekom 😉

 

Zastanawiasz się czy Twój pupil nie będzie się nudził? – ZDECYDOWANIE NIE! Na ternie zielnym domków na wodzie w Mielnie mamy dla Was przygotowany wybieg z torem przeszkód – czyli psi plac zabaw, gdzie Twój pupil może hasać bez żadnych ograniczeń. 

Spacery po plaży? TAK! W MIELNIE to możliwe. Nieopodal HT Houseboats jest PSIOlubna plaża, z której skorzystasz cały rok. Poza sezonem wakacyjnym, kiedy morze parawanów znika śmiało możecie spacerować i eksplorować sosnowe lasy, jak i piaszczyste szerokie plaże bez ograniczeń.

Wymarzone wakacje dla ciebie i Twojego psa!

W recepcji HT Houseboats czekają kolejne niespodzianki dla Waszego pupila. Miski, miseczki, ręczniki, maty higieniczne oraz koce. Wiemy, że szczególnie psy wspólnie z właścicielem chętnie biorą udział w różnych atrakcjach, dlatego też mamy przygotowane kapoki dla psa, dzięki czemu możecie wspólnie poznawać Jezioro Jamno z rowerka wodnego lub kajaku. Pobyt w domku na wodzie z psem to wspaniałe doświadczenie i rozrywka dla całej rodziny! Pozostajemy do Twojej dyspozycji również w nagłych sytuacjach. Oferujemy w pełni wyposażoną apteczkę oraz kontakt do zaprzyjaźnionego weterynarza, który fachowo i profesjonalnie zaopiekuje się Twoim pupilem w razie nagłej potrzeby.

Nocleg nad morzem z psem w domkach przyjaznych zwierzętom.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze domki na wodzie to miejsce przyjazne zwierzętom. Na ternie HT Houseboats znajdziecie również miski z wodą dla pupili, specjalny kosz i woreczki do sprzątania. Jesteśmy pewni, że podwyższony standard wnętrz oraz opieka naszej Załogi będą dla Was gwarancją wyjątkowego urlopu. Zachęcamy do skorzystania ze wszystkich udogodnień, jakie oferują całoroczne domki nad morzem. Z psem można komfortowo podróżować – gwarantujemy.

Rezerwuj noclegi w domku na wodzie z psem bezpośrednio w recepcji.

Nasza Załoga wybierze dla Ciebie i Twojego pupila najwygodniejszy domek na wodzie, a do tego przygotujemy dla Was wyjątkową niespodziankę dzięki czemu Wasze wspólne wakacje zostaną w Waszej pamięci na zawsze. Ciesz się w pełni pobytem nad Polskim Morzem Bałtyckim w wyjątkowym miejscu z wyjątkowym członkiem Twojej rodziny.

Nasze luksusowe domki w oczach gości

9,5/10

Booking.com

5/5

Tripadvisor

4,9/5

Facebook

4,8/5

Google


Język