Wczasy nad morzem z psem - noclegi w domkach na wodzie

dla psów

W HT Houseboats dbamy o Państwa pupili. Specjalnie dla psów przygotowaliśmy wiele udogodnień i oryginalnych atrakcji. Bezpieczeństwo i dobra zabawa – oto, co oferuje resort przyjazny psom. Zapraszamy na wczasy do całorocznych domków nad morzem wraz z pupilem.

Bezpłatne udogodnienia

Na terenie obiektu

Domki nad morzem przyjazne zwierzętom

Zależy Państwu na tym, by znaleźć miejsce na wyjazdy, w którym będziecie mogli wypoczywać ze swoim pupilem? Nasze wyjątkowe domki na wodzie to obiekty, w których ludzie i zwierzęta czują się świetnie przez cały rok. W HT Houseboats dbamy o Państwa czworonożnych przyjaciół. Pobyt w naszych obiektach to gwarancja na udane wczasy w domkach nad morzem z pupilem. Domki są położone na jeziorze Jamno zaledwie 300 metrów od Bałtyku. Mielno to miejscowość idealna na spacery, więc Państwa pupil na pewno nie będzie się nudził.

Wyjedź na wczasy nad morze z psem do całorocznych domków nad morzem

W recepcji HT Houseboats czekają na Państwa akcesoria dla psów, takie jak: miski, ręczniki, maty higieniczne oraz koce. Przygotowaliśmy również zabawki, które będą miłą atrakcją dla zwierząt. Na psy czekają również kapoki – zachęcamy, by wspólnie z pupilem pływać kajakiem lub rowerem wodnym. Z naszego doświadczenia wynika, że psy wspólnie z właścicielem chętnie biorą udział w różnych atrakcjach, a dla wielu z nich pobyt na wodzie to wspaniałe doświadczenie i rozrywka. Pozostajemy do Państwa dyspozycji również w sytuacjach nagłych. Oferujemy w pełni wyposażoną apteczkę oraz kontakt do zaprzyjaźnionych weterynarzy, którzy fachowo i profesjonalnie zaopiekują się Państwa psem.

Nasza oferta jest skierowana do Gości, którzy nie chcą rozstawać się ze swoim pupilem. Dokładamy wszelkich starań, by pobyt Gości oraz zwierząt przebiegał w przyjemnej atmosferze. Pragniemy Państwa również poinformować, że część opłaty za nocleg przekazujemy na schronisko dla zwierząt w Białogardzie.

Nocleg nad morzem z psem w domkach przyjaznych zwierzętom

Jesteśmy dumni z tego, że nasze domki na wodzie to miejsce przyjazne zwierzętom. Na ternie obiektu znajdziecie Państwo miski z wodą dla pupili. basen . Na terenie hotelu czeka również specjalny kosz i woreczki do sprzątania. Jesteśmy pewni, że podwyższony standard wnętrz oraz opieka naszych pracowników będą dla Państwa gwarancją wyjątkowego urlopu. Zachęcamy do skorzystania ze wszystkich udogodnień, jakie oferują całoroczne domki nad morzem. Z psem można komfortowo podróżować- gwarantujemy.

Wczasy w domkach nad morzem z psem - tak noclegi w domkach przyjaznym zwierzętom oceniają nasi Goście

Booking logo

9,1/10

średnia z 318 opinii

tripadvisor logo

5/5

średnia z 201 opinii

facebook logo

4.9/5

średnia z 309 opinii

Google logo

4,6/5

średnia z 624 opinii