skuter wodny nad jeziorem

Stworzenie zgranego zespołu to nie lada sztuka, bez względu na organizację. Jednak każdy szef czy menedżer wie doskonale, jak dla powodzenia projektów i zadań ważny jest odpowiedni poziom komunikacji pomiędzy pracownikami. W firmie z pewnością nie wszyscy muszą się uwielbiać, ale za to zdecydowanie powinni sobie ufać i umieć ze sobą współpracować dla dobra swojego i pracodawcy. Jednym ze sposobów poprawienia komunikacji i zażyłości zespołu są imprezy integracyjne. My proponujemy integrację nad jeziorem Jamno w Mielnie. Dlaczego warto tu przyjechać ze swoim teamem i jak wyglądać powinna impreza integracyjna, dowiesz się w tekście.

Impreza integracyjna nad jeziorem musi mieć swój cel

Wyjazd sam w sobie znaczy dla pracowników niewiele, jeśli wybrane atrakcje nie są przystosowane do potrzeb Twojego zespołu lub nie spełniają swojego celu. Pracowników możesz nagrodzić wyjazdem nad Jamno po udanym kwartale albo np. po podpisaniu niezwykłego ważnego dla firmy kontraktu. Jeśli chcesz w ten sposób docenić swój zespół, typowe wyjście do restauracji czy weekend w hotelu niekoniecznie zrobią na kimkolwiek wrażenie, a wręcz przeciwnie. Twoi pracownicy z pewnością mają zajęcia na weekend, więc żeby ich zachęcić do udziału, wybierz miejsce niezwykłe pod każdym względem – lokalizacji, komfortu i dostępnych atrakcji. Udana impreza integracyjna to taka, w której każdy pracownik znajdzie coś dla siebie. Nie ma nic gorszego, niż przymusowe atrakcje dla wszystkich – bardzo często zaprzecza to idei integracji. Bez względu na to, czy zależy Ci na team buildingu, poprawie komunikacji czy chcesz wyrazić wdzięczność pracownikom za wykonaną pracę – jezioro Jamno i domki na wodzie sprawdzą się idealnie. Sprawdź, jak z pomocą naszych możliwości pomożesz swojemu zespołowi poznać się jeszcze lepiej.

Relaks i atrakcje nad jeziorem Jamno

Impreza integracyjna nad brzegiem jeziora otwiera wiele ciekawych możliwości dla wszystkich uczestników. To nie tylko piękne widoki, które sprzyjają luźniejszej atmosferze i nawiązywaniu bliższych relacji pomiędzy pracownikami. Nad Jamnem można skorzystać z szeregu atrakcji – od skuterów, żaglówek po łodzie motorowe i przejażdżkę quadami, co z pewnością przypadnie do gustu aktywniejszej części Twojego zespołu. W HT Houseboats dostępne są również kajaki i rowerki wodne. Nad jeziorem można również skorzystać z rejsów oraz tramwaju wodnego. Jeśli pracownicy wolą jednak odpoczywać, to w naszym ośrodku znajdą basen oraz pływającą saunę. Znajdą tu nawet zakątek do wędkowania. W przypadku integracji nie może jednak zabraknąć miejsca na ognisko lub grilla, gdzie zespół spędzi wieczór przy dobrym jedzeniu i jeszcze lepszych historiach. Takie niezapomniane chwile pozwalają lepiej się poznać pracownikom od bardziej prywatnej strony.

Sporty zespołowe podczas integracji

Mogą pełnić dwojaką funkcję. Z jednej strony to bardzo dobry sposób na aktywne spędzanie czasu, z drugiej strony jeden z najprostszych sposobów na budowanie zespołu. Sport ma to do siebie, że umożliwia przyjazną rywalizację i pomaga w budowaniu zaufania do osób, które znajdują się w drużynie. W HT Houseboats znajdziesz wielofunkcyjne boisko do  siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i badmintona, jak również kort tenisowy dla wielbicieli tego sportu. Wszystkie boiska są dostępne nieodpłatnie, podobnie jak rowery – Mielno i okolice są wręcz usłane ciekawymi trasami rowerowymi.

Komfort przede wszystkim

Do dyspozycji uczestników oddajemy salę konferencyjną, w której możesz przeprowadzić zebranie lub w razie konieczności przeprowadzić szkolenie. Koniecznie sprawdź również nasze domki nad wodą, w których Twoi pracownicy będą czuć się naprawdę komfortowo. Nie musisz się martwić o posiłki – dostarczamy je pod drzwi. Domki są w pełni wyposażone, a do tego można z nich obserwować przepiękny, niepowtarzalny krajobraz jeziora Jamno dzięki przeszklonej ścianie.


Język