ślub nad wodą

Szukasz wyjątkowego miejsca na ślub i wesele? W poszukiwaniu idealnej sali załamujesz ręce, bo wszystko jest już zajęta? Koniecznie sprawdź, dlaczego warto wyprawić tę najważniejszą w życiu uroczystość nad morzem w Mielnie.

Czym jest godne miejsce na ślub? 

Należy pamiętać, że zorganizowanie ślubu w plenerze wymaga zgody odpowiedniej osoby – w przypadku ślubu kościelnego decyduje biskup diecezjalny, a w przypadku tylko ślubu cywilnego – urzędnik USC. Jeśli marzysz o ślubie kościelnym nad morzem lub jeziorem, musisz odpowiednio wcześniej wysłać swoją prośbę i ją odpowiednio uzasadnić. Nie zawsze się to jednak udaje, ale warto pamiętać, że strona kościelna zwraca uwagę na to, czy miejsce na ślub jest godne. Co to oznacza? Musi być to miejsce ciche i spokojne, aby nic nie zakłócało ceremonii. Należy do niej przygotować odpowiedni wystrój – stół, krzesła dla nowożeńców oraz miejsce, w którym będzie można powiesić krzyż (w przypadku ślubu cywilnego chodzi o miejsce na godło państwowe). Do tych wszystkich zaleceń należy podejść jak najbardziej poważnie – mówimy w końcu o wyjątkowej ceremonii, która zdarza się raz w życiu. Tu musi być wszystko zapięte na ostatni guzik. 

Wesele nad morzem

Zorganizowanie wesela dla gości jest już na szczęście znacznie łatwiejsze. Szczerze polecamy naszą salę, która jest przeznaczona dla 60 osób. To doskonałe miejsce na wesele, nawet jeśli ślub odbywa się np. w Koszalinie, gdzie znacznie trudniej o wolne miejsce. Dlaczego warto wybrać naszą restaurację?

  • oferujemy pełny catering. Z nami bez kłopotu wybierzesz dania obiadowe, zimną płytę, przekąski czy wyczekiwany przez wszystkich tort weselny. Wszystko zorganizujemy na miejscu, dzięki czemu masz pewność, że jedzenie będzie pyszne i zdrowe. Więcej na temat naszej restauracji dowiesz się w tym miejscu,
  • wesele w HT Houseboats to znakomite miejsce dla rodzin z dziećmi – na naszym terenie znajduje się mnóstwo atrakcji dla młodszych uczestników zabawy, których najczęściej siedzenie przy stole po prostu nudzi. W naszym ośrodku znajduje się plac zabaw, park trampolin i nie tylko.

Wesele nad morzem z zakwaterowaniem

Jednym z największych kłopotów w trakcie organizowania wesela jest fakt, iż spora część gości musi przyjechać na miejsce z różnych regionów kraju. Domawiania dodatkowego noclegu bywa kosztowne, wiele sal nie jest zlokalizowana blisko hotelu i konieczny jest dodatkowy dojazd. A co jeśli można zorganizować wesele nad wodą wraz z noclegiem? Takie właśnie możliwości mamy w Ht Houseboats, gdzie poza salą weselną znajdują się domki na wodzie oraz równie urocze i funkcjonalne domki na drzewach.

Taka oprawa oznacza, że już sam przyjazd na teren ośrodka będzie wielką atrakcją dla najbliższych, którzy jednak mieszkają tak daleko. Oferujemy w ramach noclegu śniadania dostarczane pod drzwi, ale także piękne widoki na malownicze jezioro Jamno. Taka sala weselna to unikat w skali kraju – szczególnie polecamy go tym, którym nie odpowiada taka uroczystość w typowym hotelu czy sali. Robimy wszystko, aby Twój ślub i wesele były absolutnie wyjątkowe. Sprawdź, a przekonasz się, że jeszcze za kilka lat wszyscy goście będą je wspominać z rozrzewnieniem. 


Język