luksusowe domki i apartamenty nad morzem

Weekendy kończą się w mgnieniu oka – dopiero co zaczyna się sobota, a już mamy niedzielny wieczór. Co zrobić, aby w pełni ten czas wykorzystać? Udać się z całą rodziną nad morze, do domków na wodzie HT Houseboats – naszymi atrakcjami zagospodarujecie każdą chwilę weekendu, odpoczniecie leniwie i aktywnie, utopicie w morzu stresy i zmartwienia, a ze sobą zabierzecie całe mnóstwo cudownych wspomnień. Jednym słowem, spędzicie niesamowitą sobotę i jeszcze lepszą niedzielę – co Was czeka?

Sobota – złapcie oddech!

Poranek/południe
Sobotę warto potraktować trochę leniwie i wybrać aktywności wymagające mniej wysiłku. Zacznijcie więc weekend od przywitania się z morzem – nasze domki znajdują się tuż nad wodą – wystarczy, że wyjdziecie na przestronny taras, by spotkać się z pięknem fal “twarzą w twarz“ i zrobić pierwsze zdjęcia krajobrazu.

Popołudnie
To dobry czas, aby wybrać się na zapoznawczy spacer po Mielnie – przekonać się o urokach Alei Lipowej, zobaczyć pomnik morsa i “odwiedzić” latarnię morską. Przechadzając się rodzinnie po zakątkach Mielna z pewnością czeka Was mnóstwo śmiechu. Z kolei fanów spacerów z kijami, zachęcamy do kontynuowania na wyjeździe tej aktywności – kijki udostępniamy gościom na recepcji.

Jak jeszcze uświetnić sobotnie popołudnie? Pływając statkiem i bujając się w rytm fal lub wypożyczając u nas motorówkę i pędząc wprost na bezkresny horyzont. A może poczujecie się jak prawdziwi marynarze i to alfabet Morse’a na czas rejsu będzie Waszą rodzinną komunikacją?

Wieczór
Wieczorem nie może Was zabraknąć na zachodzie słońca, a następnie w naszej pływającej saunie, która ukoi zmysły i ukołysze powoli do snu. A tym, którzy chcą jak najdłużej pozostać na zewnątrz, podsuwamy pomysł zorganizowania grilla lub ogniska – zapewniamy miejsce i bezpieczne warunki do jego rozpalenia – naprawdę warto, bo grillowane przysmaki nad morzem smakują jeszcze lepiej!

Niedziela – rozruszajcie się!

Poranek
W niedzielny poranek dzieci na pewno będą spragnione szaleństwa i zabawy. Zanim jednak to nastąpi, czeka Was wyśmienite śniadanie, które podamy prosto do domku w wiklinowym koszu – a w środku same pyszności, nawet te bezglutenowe i wegańskie na Wasze życzenie.

Zjedzone? To ruszamy na podbój rodzinnych atrakcji – plac zabaw albo park linowy? To dobry plan, który możecie u nas zrealizować – plac zabaw znajduje się na naszej plaży, a trasy wspinaczkowe zachwycą każdego, kto chce sprawdzić swój spryt, refleks i równowagę. Zapowiada się więc pełen emocji i przygód rodzinny czas!

Popołudnie
Żeby jednak nie dopuścić do głosu nudy – z wysokości schodzimy na ziemię i proponujemy Wam rodzinny rajd rowerowy najpiękniejszymi trasami Mielna albo kilka aktywności wodnych, takich jak: rowerek, kajaki, deska SUP, pontony z silnikiem czy przejażdżka na bananie.

Po tylu atrakcjach aż grzechem byłoby czegoś nie przekąsić – w każdy dzień pobytu serwujemy gościom obiadokolację, która składa się z dania głównego, pysznego deseru i orzeźwiającego napoju. Biorąc pod uwagę różny rozkład dnia gości i zaplanowane atrakcje – dostarczamy smakołyki w godzinach 15:00-20:00.

Wieczór
Przed wyjazdem do domu warto jeszcze rozegrać partyjkę w karty lub chińczyka – gry karciane i planszowe również mamy w swojej kolekcji i chętnie je udostępnimy, by dostarczyć Wam odrobiny rozrywki. Podobnie z piłkarzykami, bilardem – też są do Waszej dyspozycji!

Zanim ostatecznie zamknięcie wyjazdową walizkę, koniecznie jeszcze pożegnajcie się z morzem słowami “Do zobaczenia” – bo gwarantujemy Wam, że zachwyceni urokiem Mielna już niebawem do nas wrócicie!

Oczywiście, nie trzymajcie się kurczowo tego harmonogramu. Taka jest nasza propozycja, ale Wy kombinujcie na różne sposoby – jeśli sobotę chcecie spędzić aktywnie – potraktujcie priorytetowo wycieczkę do parku linowego albo jeszcze inną, ruchową atrakcję. W trakcie pobytu róbcie to, na co tylko macie ochotę, a każdy plan dnia będzie dobry – pod warunkiem, że spędzony w Ht Houseboats!


Język