Urocze Włochy, egzotyczna Hiszpania, a może Lazurowe wybrzeże we Francji? Wiele par decyduje się wyruszyć na miesiąc miodowy za granicę i tam spędzić najbardziej romantyczne chwile tuż po ślubie. Podróż poślubna w Polsce może być równie ekscytująca – a w obecnej, pandemicznej rzeczywistości jest także rozsądna. Celebrując zmianę stanu cywilnego w domkach na wodzie Ht Houseboats możecie cieszyć się swoim towarzystwem w kameralnych okolicznościach, ale swoje uczucie okazywać również oddając się różnym aktywnościom – a tych u nas nie brakuje! Zachęcamy Was, aby obrać kierunek “Mielno” i właśnie nad morzem korzystać pełnymi garściami z uroków małżeństwa!

Morze, góry czy jezioro? – gdzie wyjechać w podróż poślubną?

Morze, góry czy jezioro? To pytanie z pewnością zaświta w głowie świeżo upieczonych małżonków. Wyobraź sobie długie spacery brzegiem morza we wspólnych objęciach i splecione w uścisku dłonie, na których błyszczą ślubne obrączki, które muska nadmorska bryza – jeśli i Wy chcecie doświadczyć tego samego, wybór jest jednoznaczny – morze!

Spędzając czas w Ht houseboats jesteście tak blisko morza, jak to tylko możliwe, a do Waszej dyspozycji jest przestronny taras – to oznacza, że cudowne widoki są na wyciągnięcie ręki bez konieczności opuszczania hotelu! Jeśli jednak wahaliście się między morzem a jeziorem – ten dylemat już nie aktualny, bowiem nieopodal domków znajduje się jezioro Jamno, więc w dowolnym momencie możecie zmienić morskie otoczenie.

Kameralnie i klimatycznie

Miejsce na podróż poślubną w Polsce musi być wyjątkowe – w końcu to pierwszy Wasz wyjazd w “nowej roli” – męża lub żony. Zamiast zatłoczonych hoteli, gdzie Wasz pokój bezpośrednio sąsiaduje z innym, warto rozejrzeć się za miejscem, w którym poczujecie się swobodnie i będzie zapewniona maksymalna prywatność.

Domki na wodzie Ht Houseboats są od siebie oddalone, dzięki czemu możecie cieszyć się swoja obecnością, łapiąc każdą cenną chwilę z dala od reszty gości hotelowych. Nowoczesne i klimatyczne wnętrze domków również sprzyja budowaniu intymnej atmosfery – na czas Waszego pobytu przygotowaliśmy romantyczne dodatki, takie jak: wino musujące, które możecie wspólnie sączyć oraz kwiaty.

Ciekawą propozycją jest skorzystanie z pływającej sauny na wodzie – relaks w warunkach tak gorących, jak łączące Was uczucie to doskonały pomysł zwłaszcza na wspólny wieczór. Dodatkowo do Waszej dyspozycji będą szlafroki, specjalny krem miodowy do sauny i napoje oczyszczające – wszystko po to, by stworzyć wyjątkową oprawę, na miarę tak szczególnej okazji, jaką jest rozpoczęcie nowej drogi życia.

Aktywny wypoczynek – dodatkowa porcja endorfin dla nowożeńców!

Nawet jeśli wspólny jogging czy wycieczki rowerowe nie pochłaniały nigdy Waszego wspólnego czasu – warto zrobić wyjątek na czas podróży, bo aktywności fizyczne dostarczą Wam dodatkowej dawki endorfin! Wiemy, że hormony szczęścia u zakochanych szaleją, ale przecież zawsze może być ich jeszcze więcej, prawda?

Tradycyjna przejażdżka jednośladem, rowerek wodny, a może kajaki? Cokolwiek wybierzecie, ważne, że zrobicie to wspólnie – o to właśnie chodzi w podróży poślubnej, aby dzielić ze sobą każdą chwilę, zarówno tą leniwą, jak i aktywną.

W Ht Houseboats atrakcji dla nowożeńców nie brakuje. Oprócz wyżej wymienionych pomysłów, możecie zorganizować rundę tenisa na korcie znajdującym się na terenie naszego obiektu. Kto wygra, mąż czy żona? Nieważne, zarówno zwycięzca jak i przegrany zasłuży na przepełnionego miłością buziaka, bo przecież w małżeństwie nie ma rywalizacji – od teraz jesteście już formalnie jedną drużyną… na całe życie!

Rozpoczynając nowy etap w domkach na wodzie Ht Houseboats nie zmarnujecie żadnej chwili i maksymalnie wypoczęci będziecie mogli kontynuować swoją przygodę już w codziennym życiu.


Język