pomysły na zaręczyny

Zaręczyny, czyli kolejny etap związku to wydarzenie, które ma zapaść w pamięć ukochanej kobiecie. Niezależnie od tego, czy usłyszy ona słowa “czy wyjdziesz za mnie?”, czy też “zostaniesz moją żoną?”, już sam widok mężczyzny z pierścionkiem i bukietem kwiatów zdradzi jej Twoje zamiary. Jednak mimo że zasada zaręczyn jest taka sama, warto znaleźć sposób, by te słowa wybrzmiały w wyjątkowych okolicznościach. W naszych domkach na wodzie HT Houseboats najważniejsze pytanie w życiu połączysz z romantycznym pobytem – a przyszła panna młoda będzie zachwycona! Gdzie zorganizować zaręczyny nad morzem? Zerknij na nasze propozycje!

Romantyczne zaręczyny na plaży

Zachód słońca, szum fal i Wy, którzy nie widzicie poza sobą świata. Taki scenariusz to iście romantyczne rozpoczęcie nowego rozdziału w Waszym związku. Zadbaj więc o kameralną atmosferę – zabierz ze sobą koc, prosecco, świece zapachowe oraz kosz owoców wraz z pierścionkiem. Zanim zadasz te wyjątkowe pytanie swojej wybrance, możesz narysować ogromne serce na piasku i tam napisać te magiczne słowa – odrobinę dziecięcej pomysłowości nie zaszkodzi, a tylko doda uroku tej chwili. Co więcej, jeśli grasz na gitarze, skrzypcach czy innym instrumencie stwórz melodię, która będzie Wam towarzyszyć podczas pikniku albo zagraj tę, która kojarzy się z Waszymi wspólnymi chwilami.

Jakie jeszcze pomysły na zaręczyny mogą sprawdzić się na plaży? Wykwintna kolacja przy stole pełnym smakołyków, a wokół rozsypane płatki róż, a może spacer brzegiem morza, podczas którego spontanicznie schowasz ręce za siebie, a potem zapytasz “w której ręce?” i wyciągniesz pierścionek? Wszystko zależy od charakteru Waszego związku – jeśli łączy Was podobne poczucie humoru i jesteście szaloną parą, a zapowiada się wietrzny dzień, możesz nawet zorganizować na plaży puszczanie latawców – Twój szybujący w powietrzu latawiec z napisem “Wyjdź za mnie!” wywoła niemałe zaskoczenie u wybranki!

Zaręczyny na motorówce

Przejażdżka motorówką połączona z oświadczynami to kolejny, ale i niezwykle oryginalny pomysł na zaręczyny. Tylko pomyśl – morska bryza targająca Wasze włosy, gorące uczucie unoszące się w powietrzu i “tak” wypowiedziane na środku morza lub Jeziora Jamno. Czyż to nie wspaniałe, wyruszycie w rejs jako para, a wrócicie już, będąc narzeczonymi?

Dla urozmaicenia słowne wyznanie możesz zastąpić również zaręczynowym balonem, a gdy ukochana zamknie oczy, nadmuchasz go i przyczepisz do motorówki. Potem będzie romantyczna kolacja w hotelowej restauracji, która nieco ostudzi emocje, i wspólne chwile spędzone w domku na wodzie.

Zaręczyny w pływającej saunie

Romantyczne, ale też nieco nietypowe zaręczyny możesz zorganizować w naszej pływającej saunie. Tutaj romantyzm spotka z intymnością, a Wy w pełni będziecie mogli oddać się tej wyjątkowej atmosferze. Do Waszej dyspozycji będą również ręczniki, szlafroki czy krem miodowy.

Oświadczyny to piękny moment, jednak wiąże się też z niemałą dawką stresu z obu stron, więc błogi relaks przed najważniejszym pytaniem i najważniejszą odpowiedzią w życiu to dobry wstęp do tak ważnej chwili i decyzji, która się z nią wiąże. Spotkanie w saunie rozpocznij od rozmowy, dopiero potem wyciągnij pierścionek i mile zaskocz ukochaną pytaniem, które pragnie usłyszeć. Na sam koniec wznieście swój pierwszy toast w nowej życiowej roli, za przyszłą parę młodą! Taki pomysł na zaręczyny nie wszystkim przyjdzie do głowy, a z pewnością spotka się z cudowną reakcją Twojej wybranki!

Zorganizujemy romantyczne zaręczyny nad morzem za Ciebie!

Zaręczyny nad morzem w domkach na wodzie HT Houseboats to doskonały moment na rozpoczęcie wspólnego życia. Wyręczymy Cię w przygotowaniach do tego ważnego dnia – przygotujemy romantyczną kolację w domku na wodzie ze wspaniałym widokiem na jezioro, a także zadbamy o dodatki takie jak płatki róż, kwiaty i urocze balony z sercami oraz musujące bądź wytrawne czerwone wino, które możecie sączyć przy kominku.

Wiemy, że ustronne miejsce sprzyja romantycznym “schadzkom”, a gdy jedna z nich zakończy się tak ważnym pytaniem, pobyt w HT Houseboats już na zawsze pozostanie w Waszych sercach. A my będziemy zachwyceni, że to właśnie tutaj rozpoczęliście tę niezwykłą życiową przygodę!


Język