gdzie spędzić długi weekedn

W tym roku czerwcówka wybrała sobie bardzo dogodny termin, bo pokrywa się z zakończeniem roku szkolnego, a dokładnie wypada tydzień przed wakacjami, kiedy to wszystkie sprawdziany/kolokwia są już pozdawane, oceny wystawione, a coraz luźniejsza atmosfera w szkole czy na uczelni przywołuje na myśl beztroskie wakacje. No właśnie, a gdyby tak nie czekać do oficjalnego ich rozpoczęcia, wybierając 4 dni urlopu, zaczynając od poniedziałku, ale w zamian otrzymując aż 9 dni wypoczynku?! Zaplanujcie ten czas w Mielnie, w domkach na wodzie HT Houseboats, gdzie nasze atrakcje zapełnią Wam czerwcowy czas!

Rodzina na długim weekendzie czerwcowym w Mielnie – gdzie nie spojrzycie, same atrakcje!

Droga rodzino, jeśli zastanawiasz się gdzie spędzić weekend czerwcowy – zapraszamy Cię nad morze do pełnego atrakcji dla dzieci Mielna. Aura w Polsce w czerwcu zapowiada się na zdecydowanie przyjaźniejszą, niż w niepewnym pogodowo maju, dlatego już śmiało można rozpocząć plażowanie.

Plaża w Mielnie jest jedną z najpiękniejszych, ale i najszerszych. Stwarza więc swobodne warunki do kąpieli słonecznych, pozwalając rozłożyć swoją “plażową wyprawkę” w komfortowej odległości od innych turystów.

Jeśli jednak potrzebny jest Wam kawałek niezaludnionej przestrzeni na rodzinny piknik nad wodą, warto wykorzystać przestrony taras naszych domków, gdzie rozłożycie koc i oddacie się rodzinnym rozrywkom. Aby umilić sobie wspólny czas, zachęcamy Was do rozgrywek w hotelowe planszówki, a ich wybór mamy spory!

Dla dużych i małych członków rodziny przygotowaliśmy takie oto atrakcje na czerwcówkę 2022:

– atrakcje wodne – kajaki, rowerki, przejażdżki na bananie,
– atrakcje sportowe – mini park linowy, trampoliny, plac zabaw dla dzieci, rowery, kijki do Nordic -walking, boisko do gry w tenisa, koszykówkę siatkówkę itp.
– atrakcje relaksujące – pływająca sauna na wodzie, hamaki.

Długi weekend czerwcowy we dwojga – poczujcie się rozpieszczeni w domkach na wodzie!

Wyobraźcie sobie, że przez 9 dni cieszycie się tylko sobą w otoczeniu morskiej scenerii, chodzicie po gorącym piasku i kradniecie sobie pocałunki przy zachodzie słońca…

Czyż nie brzmi to, jak wymarzony wypoczynek dwojga zakochanych w sobie do szaleństwa osób? Wnętrze domków również sprzyja nastrojowym chwilom – miękkie i wygodne duże łóżko, gdzie będziecie zasypiać i budzić się obok siebie, stylowe fotele, i kominek, który będzie jedynym “świadkiem” wspólnych wieczorów w chłodniejsze dni oraz sauna na wodzie dla ukojenia duszy i ciała.

Romantyczny pobyt nie może się jednak obyć bez wyśmienitego jedzenia, którego u nas będzie pod dostatkiem – zaczynając od porannych smakołyków dostarczonych do Was w wiklinowych koszach, aż do wybornej obiadokolacji połączonej z deserem.

Zapraszamy Was również do naszej restauracji na jednego z najlepszych w Mielnie czekoladowego fondue. Ten szwajcarski przysmak przygotowujemy z największą starannością, wkładając w to po prostu serce. Wszystko po to, by jeszcze bardziej osłodzić Wam chwile spędzone nad morzem, w domkach na wodzie HT Houseboats!

My już odliczamy dni do najdłuższego weekendu w czerwcu. A Wam możemy obiecać, że szepniemy słońcu dobre słówko, żeby nie chowało się na ten czas za chmurami i pokazało się w całej okazałości!


Język