Lato nad morzem to nie tylko beztroskie wylegiwanie się na plaży i kąpiele w morzu. Każdego roku nadmorskie miejscowości kuszą turystów mnóstwem ciekawych wydarzeń artystycznych, kulturalnych i sportowych, w których można wziąć udział. Wybierasz się do HT Houseboats w najbliższym czasie? To wspaniale! Na terenie naszego ośrodka również przygotowaliśmy wiele atrakcji – zarówno bezpłatnych, jak i tych dostępnych za dodatkową opłatą. Zobaczcie nasz sierpniowy rozkład jazdy!

Dla każdego coś miłego – w HT Houseboats nie ma czasu na nudę!

HT Houseboats to miejsce, które zwłaszcza w sezonie letnim dosłownie tętni życiem. Za nami już pierwszy miesiąc wakacji, ale to wcale nie oznacza, że choć na moment zwalniamy z imprezowym tempem, jakie narzuciliśmy sobie i Wam na początku lipca. Wraz z naszą załogą cały czas staramy się, aby Wasz pobyt u nas nie był nudny, a wręcz przeciwnie – obfitował w liczne wydarzenia, dzięki którym chwile spędzone z nami pozostaną niezapomniane. A zatem wszystkie ręce na pokład i wyruszamy w sierpniowy rejs imprezowy po HT Houseboats!

Poniedziałki – aktywnie na dobry początek tygodnia

W każdy sierpniowy poniedziałek zapraszamy Was na zawody Monster Truck, podczas których będziecie mieli okazję wziąć udział w ekstremalnych wyścigach samochodowych i zawodach freestyle. Zawody odbywają się w godzinach 10-12, a wszystkich chętnych zachęcamy do zbiórki na boisku. Po dniu pełnym wrażeń od 17 do 18 czekamy wraz z watą cukrową i popcornem w naszym lobby, gdzie już od 19 odbywa się wieczór z szantami. To niepowtarzalna okazja do tego, by poczuć nadmorski klimat i oddać się relaksowi z muzyką na żywo.

Aktywne wtorki dla naszych milusińskich

Sierpniowe wtorki to zdecydowanie czas zarezerwowany dla naszych najmłodszych gości. W godzinach od 10:30 do 12:00 zapraszamy na zajęcia survivalowe dla dzieci, które odbywają się na naszym boisku. W tym samym miejscu organizujemy również zajęcia ruchowe karate, do udziału w których zachęcamy każdego – niezależnie od wieku. Zajęcia te trwają od 17 do 18. Po wyczerpującym dniu w naszym lobby odbywa się z kolei bajkowy wieczór z popcornem, który trwa od 19 do 20:30.

Środa z nadmorskimi przygodami

Jeżeli tylko pogoda dopisze, w środę zapraszamy wszystkich naszych gości na rejs statkiem MILA, który rozpoczyna się na przystani TRAMP. Rejs trwa od 10 do 11, a bilety wstępu otrzymasz podczas środowego śniadania. To jednak nie koniec wodnych atrakcji tego dnia! W godzinach 17-18 czekamy na Was na pomoście HT Houseboats, skąd wyruszamy na szaloną, bananową przygodę. Na koniec dnia jak zawsze zapraszamy Cię do naszego lobby, gdzie od 19 do 20:30 trwa bajkowy wieczór z popcornem.

Czwartek z niespodziankami

Twoje dziecko jest miłośnikiem komputerowych strzelanek? W HT Houseboats mamy dla Was coś znacznie lepszego! W każdy czwartek w godzinach 10:30-12:00 organizujemy zajęcia strzeleckie, które odbywają się na naszym boisku. Od 17 do 18 czekamy w naszym lobby z watą cukrową i popcornem, natomiast już o 19 zaczyna się nasza kulinarna uczta na świeżym powietrzu, czyli ognisko z poczęstunkiem i muzyką na żywo. Koniecznie dołącz do nas na teren paleniska w centralnej części Herbal Glamping!

Piątek i dobrej zabawy początek!

Tuż przed weekendem zapraszamy na zajęcia ruchowe karate dla dzieci i dorosłych, które odbywają się na boisku w godzinach od 10 do 11. Od 17 czekamy natomiast na najmłodszych w naszym lobby, gdzie odbywa się malowanie twarzy i brokatowe tatuaże. Na dobry koniec całego tygodnia zachęcamy do udziału w bajkowym wieczorze z popcornem w naszym lobby, który trwa od 19:00-20:30.

Wciąż za mało? Oto, co jeszcze czeka na Was w naszym ośrodku

Czujecie niedosyt i nadal szukacie sposobu na to, by wypełnić swój czas podczas pobytu w HT Houseboats? W zależności od pogody możesz u nas skorzystać z wielu różnych bezpłatnych atrakcji, w tym m.in. z:

  • rowerów miejskich i wodnych;
  • bilarda, ping-ponga i stołu do piłkarzyków;
  • placu zabaw dla dzieci oraz dla psów;
  • kącika dla najmłodszych z grami planszowymi.

Miłośników mocnych wrażeń zapraszamy natomiast na szaloną przejażdżkę skuterem wodnym lub pontonem RIB. Brzmi ciekawie? Nie możemy się doczekać, aż do nas przyjedziecie i sami przekonacie się, ile atrakcji przygotowaliśmy dla Was w HT Houseboats!


Język