Wyznajemy zasadę, że dobry hotel to taki, który jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania swoich gości. W HT Houseboats nie chcemy jednak być uważani za dobry, a raczej za najlepszy hotel, w jakim mieliście do tej pory okazję przebywać! Dlatego też wciąż poszerzamy naszą ofertę usług dodatkowych, z których możecie skorzystać, przyjeżdżając do naszych domków. Gwarantujemy, że z naszą niewielką pomocą czas spędzony nad morzem będzie nie tylko bardzo aktywny, ale także obfitujący w mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Zobaczcie, czego możecie się spodziewać, przyjeżdżając do HT Houseboats!

Wypoczynek w HT Houseboats w nucie zero waste

Życie w zgodzie z naturą i troska o środowisko naturalne to dla nas priorytet. Z tego powodu goście odwiedzający domki w HT Houseboats mogą nie tylko inspirować się podejmowanymi przez nas działaniami proekologicznymi, ale także skorzystać z licznych udogodnień, które wpływają na naszą wspólną odpowiedzialność ekologiczną.

W naszej kuchni, drink barze i na terenie grilla nie znajdziesz żadnego plastikowego kubka, sztućców czy też słomek. Z powodzeniem zastąpiliśmy je drewnianymi odpowiednikami, a także naczyniami jadalnymi, przez co ograniczamy zużycie wody oraz energii elektrycznej, potrzebnej do ich umycia, a także zyskujemy produkty łatwe w utylizacji i nadające się do recyklingu.

Z myślą o naszych gościach, którzy dużo podróżują, przygotowaliśmy również specjalną ofertę w postaci dań na wynos, pakowanych w pudełka papierowe. Ci, którzy chcą z kolei skorzystać ze smakołyków serwowanych przez naszą restaurację, mogą wybierać zarówno spośród tradycyjnych potraw, jak i dań wegetariańskich i wegańskich.

Beztroski pobyt w domku na wodzie z Twoim PSYjacielem

Pies to wspaniały kompan podróży i prawdziwy członek rodziny – co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. W związku z tym w HT Houseboats przygotowaliśmy szereg udogodnień dla osób podróżujących ze swoimi pupilami. U nas każdy czworonożny gość może korzystać m.in. z własnej miski, ręczników, kocyków, kapoka, zabawek, mini apteczki, a w sytuacji awaryjnej również ze wsparcia współpracującego z nami weterynarza. Co więcej, na terenie ośrodka znajduje się duży plac zabaw dla zwierząt, jak również kosz i woreczki do sprzątania po swoich pupilach.

Romantyczny wypad weekendowy do Mielna z efektem WOW

Jak zauważyliśmy na przestrzeni ostatnich kilku lat, niemal połowa naszych gości to zakochani, który chcą odpocząć od natłoku codziennych obowiązków i wielkomiejskiego zgiełku, a także chcą wspólnie celebrować ważne dla nich chwile – rocznicę ślubu, urodziny, zaręczyny lub walentynki. Z myślą o nich stworzyliśmy specjalną ofertę z możliwością dowolnej personalizacji. Proponujemy m.in. takie udogodnienia jak:

 • udekorowanie domku balonami z helem;
 • udekorowanie łóżka płatkami róż i przygotowanie bukietu z czerwonych róż;
 • specjalne pakiety urodzinowe, zaręczynowe i romantyczne VIP, w zależności od okazji, dostępne z opcją przedłużonej doby do godziny 13;
 • wybrane alkohole na zamówienie;
 • słodkie dodatki, np. czekoladowe fondue oraz tort ze świeczkami;
 • sauna na wyłączność.

Aktywności wodne dla miłośników mocnych wrażeń

Woda to Wasz żywioł, a sporty wodne to pasja, której możecie oddawać się bez końca? W HT Houseboats doskonale wiemy, jak niewiele trzeba, by dać się ponieść adrenalinie buzującej w żyłach! Jeżeli tak jak my lubisz czuć na skórze powiew nadmorskiej bryzy i ciepło bałtyckiego słońca, koniecznie skorzystaj z naszych atrakcji wodnych. A wybór masz tu naprawdę spory!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy:

 • rowerki wodne i kajaki, którymi możesz pływać po jeziorze Jamno. Korzystanie z nich jest nielimitowane i nie wiąże się z dodatkowymi opłatami;
 • deski SUP, które nie wymagają od Was praktycznie żadnych umiejętności i przygotowania kondycyjnego. Z naszych desek mogą bezpłatnie korzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci czy też seniorzy, którzy nie prowadzą aktywnego trybu życia;
 • motorówki elektryczne, które przez godzinę są dostępne bezpłatnie dla każdego gościa. Pamiętajcie jednak o tym, by umówić się wcześniej na taką wyprawę – zanim na nią wyruszycie, przekażemy Wam niezbędne instrukcje oraz informacje na temat bezpieczeństwa;
 • skutery wodne, które umożliwiają poruszanie się po wodzie jednemu lub dwóm pasażerom. Jest to atrakcja dodatkowo płatna (koszt obejmuje paliwo oraz wypożyczenie kamizelki ratunkowej);
 • pontony RIB, czyli łodzie motorowe o prędkości do 55 km/h, z których może korzystać do 4 osób. Ta opcja również jest dodatkowo płatna i obejmuje koszt paliwa oraz wypożyczenia kamizelki.

A na koniec powiemy jedynie w sekrecie, że to wciąż nie wszystkie usługi dodatkowe, z których możecie skorzystać z HT Houseboats! Zaglądnijcie na naszą stronę lub skontaktujcie się z nami, a z przyjemnością opowiemy Wam, na co jeszcze możecie liczyć w naszych nadmorskich progach!

 


Język