• KUP DOM - ht houseboats - domki na wodzie

  Pływajacy dom,

  zbudujemy go dla ciebie

  Indywidualny projekt

  Twój wymarzony dom na wodzie może być indywidualnie dopasowany. Na specjalne zamówienie modyfikujemy standardowe projekty. Rozmieszczenie pomieszczeń, więcej okien czy dodatkowe wyposażenie - wszystkie zmiany są rozpatrywane przez nasz zespół konstruktorów.

  Solidne podstawy

  Konstrukcja domu opiera się o drewniane konstrukcje szkieletowe, które trwale połączone są z pływakiem siatkobetonowym. System nie jest narażony ani na bujanie, ani na przechyły. Poszycie wykonane jest z ocynkowanej blachy powlekanej, dodatkowo pokryte listwami ze świerka skandynawskiego lub modrzewia syberyjskiego.

  Niezależne ciepło

  Domki ogrzewane są za pomocą grzejników elektrycznych, klimatyzacji z funkcją pompy ciepła, podłogowych mat grzewczych lub kominków opalanych drewnem. W celu podgrzewania wody stosowany jest podgrzewacz pojemnościowy lub przepływowy. Możliwe jest zamontowanie paneli solarnych.

  Wysokie bezpieczeństwo

  Nasze konstrukcje są bardzo wytrzymałe. Gwarantują całkowitą niezatapialność i są odporne na lód. Trwałość pływaka wynosi kilkadziesiąt lat bez konieczności konserwacji.

  Pełna elektryczność

  Dom zasilany jest napięcie 230V z lądu lub z generatora znajdującego się na pokładzie. Istnieje możliwość zamontowania alternatywnych źródeł, takich jak ogniwa fotowoltaiczne i turbiny wiatrowe.

  Pełny serwis

  HT Houseboats zapewnia pełną obsługę serwisową w ramach 2 letniej gwarancji producenta. Dajemy 2 letnią gwarancje na pływak.

  MODELE DOMÓW

  HT Houseboats funkcjonuje na rynku od 2005 roku. Specjalizuje się w produkcji całorocznych jednostek pływających na kadłubach z betonu i siatkobetonu. Istnieje możliwość budowy jednostek na lekkich pływakach aluminiowych lub polietylenowych.

  Nasze pływające jednostki dają możliwości przemieszczania się lub stacjonarnego przebywania w bezpośrednim otoczeniu środowiska wodnego. Domki świetnie sprawdzą się jako biuro czy obiekt do wynajmu. Jednostki są już w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.

  RODZAJE PŁYWAKÓW

  Klient ma do dyspozycji dwa rodzaje pływaków:

  domki na wodzie wynajem

  BASIC HT1

  do 3 osób

  18m2

  SILVERSTONE HT2

  do 4 osób

  28m2

  COMFORT HT3

  do 4 osób

  40m2

  SAIL HT4

  do 6 osób

  35 m2

  SWIM HT5

  do 2 osób

  20m2

  SKY HT6

  do 8 osób

  40 m2

  HOME HT7

  do 8 osób

  132 m2

  NEMO HT8

  do 2 osób

  15 m2

  SUNNY HT9

  do 3 osób

  18 m2

  SPACE HT10

  do 4 osób

  28 m2