Pływajacy dom na wodzie
HT Catamarans

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w konstrukcji eleganckich i wydajnych jednostek pływających, w tym housebout’ów o podstawie katamarana. Nasze łodzie cieszą się popularnością wśród najbardziej wymagających klientów w całej Europie i doskonale sprawdzają się w trakcie wodnej przygody oraz do mieszkania w formie statycznej. Prywatnie jesteśmy praktykami i miłośnikami rekreacji wodnej, a nasze zamiłowanie do tej formy spędzania czasu przekładamy na każdy projekt marki HT Catamarans.

Oferujemy dostęp do jedynej w Europie floty houseboat’ów, w której znajdują się zarówno konwencjonalne oraz innowacyjne silniki. Wśród naszych modeli znajdziesz łodzie zasilane: benzyną, olejem napędowym oraz o napędzie hybrydowym lub elektrycznym. Cały czas pracujemy nad unowocześnieniem jednostek pływających i produkcją bardziej ekologicznych houseboat’ów.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://catamarans-ht.com/pl/

skonfiguruj swój własny
dom na wodzie

1

wybierz wygląd zewnętrzny

2

statyczny lub do pływania

3

wybierz pływak

4

wybierz model / rozmiar

5

wybierz silnik

6

wybierz dodatkowe opcje

DELFIN

od 43 200 EUR

DELFIN

OASE

od 67 000 EUR

SEFETY

od 99 000 EUR

Dom pływający na wodzie – inwestycja w spokój i relaks

Kiedy szukasz odskoczni od miejskiego zgiełku, hałasu i codziennego pędu, Twoje myśli często zwracają się ku naturze – pełnej spokoju, harmonii i ciszy. Wyobraź sobie zatem, że otwierasz rano okno i patrzysz na spokojną taflę jeziora, a wieczorem delektujesz się zachodem słońca odbijającym się na wodzie. Taki obraz może stać się Twoją codziennością, jeżeli tylko wybierzesz relaks na wodzie i zakup pływającego domu na wodzie.

Kiedy decydujesz się na zakup domu na wodzie, wkraczasz w świat spokoju, piękna natury i niepowtarzalnego życia przy brzegu jeziora Jamno. To nie tylko inwestycja w nieruchomość pływającą na wodzie, ale przede wszystkim w sposób życia, który oferuje wiele unikalnych doznań i korzyści – niezależnie od tego, czego tak naprawdę oczekujesz od tego miejsca!

Dom na wodzie sprzedam – co da Ci zakup pływającego domu na wodzie HT Catamarans?

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie nie tylko możliwość wynajmu domku na wodzie, ale też opcję zakupu prywatnej, wydajnej jednostki pływającej, w tym m.in. houseboat o podstawie katamaranu. Co zyskujesz w ten sposób? Jedną z najważniejszych korzyści jest poczucie prywatności i odosobnienia. Domy na wodzie na sprzedaż położone są z dala od zgiełku miasta i na wodach jeziora Jamno, co daje poczucie oddechu i wolności. Możliwość korzystania z własnego pomostu daje możliwość wędkowania czy pływania o każdej porze dnia bez tłumów. To luksus, którego nie doświadczysz nigdzie indziej!

Inwestując w dom na wodzie, dostajesz także niepowtarzalny widok i dostęp do aktywności na wodzie. U nas możesz cieszyć się żeglarstwem, kajakarstwem, pływaniem na motorówce lub skuterze wodnym, a także po prostu odpoczynkiem na plaży. Domy pływające na wodzie HT Catamarans są też doskonałym miejscem do obserwowania dzikiej przyrody i ptaków w ich naturalnym środowisku.

Oczywiście, podobnie jak każda inwestycja, zakup domku ekologicznego w Mielnie, wymaga starannej analizy lokalizacji i warunków, szczególnie związanych z bezpieczeństwem i utrzymaniem. Ważne jest sprawdzenie stanu infrastruktury, dostępności do usług oraz warunków lokalnych, takich jak poziom wód w okresach deszczowych. W HT Houseboat możesz jednak skonsultować się z naszymi ekspertami, którzy pomogą Ci w ocenie ryzyka oraz korzyści związanych z taką inwestycją. Niezależnie od tego, czy planujesz taki zakup na ekologiczne wakacje nad morzem, czy pobyt całoroczny, przestrzeń ta może stać się magicznym miejscem dla Ciebie i Twoich bliskich, oferując niezapomniane doświadczenia i relaksujący styl życia w zgodzie z naturą.

Dom na wodzie cena – czy to opcja dla Ciebie?

Pomimo wysokiego kosztu domu na wodzie jest ro inwestycja, która dla jednych może okazać się wymarzonym rozwiązaniem, jednak dla innych może być sporym utrudnieniem. Zobacz, kiedy powinieneś zdecydować się na taki krok:

  • jesteś miłośnikiem natury – osoby uwielbiające kontakt z przyrodą, spokój i widoki na wodę będą cieszyć się życiem nad jeziorem. Pływający dom to idealna opcja dla tych, którzy chcą uciec od miejskiego zgiełku i czerpać inspirację z otaczającego środowiska;
  • lubisz aktywność na świeżym powietrzu – osoby, które lubią pływanie, żeglarstwo, wędkowanie czy kajakarstwo, będą w pełni korzystać z udogodnień, jakie oferują im dom na wodzie na sprzedaż;
  • szukasz spokoju i prywatności – dla tych, którzy szukają odosobnienia i prywatności, cena domu na wodzie nie gra roli, ponieważ może być on idealnym schronieniem. Domki są położone z dala od zgiełku miasta, co daje poczucie oddechu i swobody;
  • Twoja rodzina uwielbia długie wyjazdy wakacyjne – jeśli szukasz idealnego miejsca na rodzinne wakacje lub odpoczynek, dom na wodzie może być doskonałym rozwiązaniem. Dzieci mogą cieszyć się zabawami na plaży lub pływaniem, a dorośli relaksować się przy brzegu;
  • jesteś inwestorem poszukującym unikalnych nieruchomości – dla osób zainteresowanych inwestycją w nieruchomość cena domu na wodzie wcale nie jest tak wysoka, a sam zakup może być atrakcyjną opcją ze względu na swoją popularność i potencjał rekreacyjny;
  • interesujesz się ekologią – dla osób dbających o środowisko naturalne życie nad wodą może być sposobem na większą świadomość ekologiczną i bardziej zrównoważony tryb życia.

Spodobała Ci się ta opcja? Sprawdź ceny domów na wodzie, w tym m.in. tych z silnikami konwencjonalnymi i innowacyjnymi. Tu znajdziesz łodzie zasilane benzyną, olejem napędowym, hybrydowym lub elektrycznym. Wybór pływającego domu należy do Ciebie!


Język