• Pływajacy dom,

  zbudujemy go dla ciebie

  Indywidualny projekt

  Twój wymarzony dom na wodzie może być indywidualnie dopasowany. Na specjalne zamówienie modyfikujemy standardowe projekty. Rozmieszczenie pomieszczeń, więcej okien czy dodatkowe wyposażenie - wszystkie zmiany są rozpatrywane przez nasz zespół konstruktorów.

  Solidne podstawy

  Konstrukcja domu opiera się o drewniane konstrukcje szkieletowe, które trwale połączone są z pływakiem siatkobetonowym. System nie jest narażony ani na bujanie, ani na przechyły. Poszycie wykonane jest z ocynkowanej blachy powlekanej, dodatkowo pokryte listwami ze świerka skandynawskiego lub modrzewia syberyjskiego.

  Niezależne ciepło

  Domki ogrzewane są za pomocą grzejników elektrycznych, klimatyzacji z funkcją pompy ciepła, podłogowych mat grzewczych lub kominków opalanych drewnem. W celu podgrzewania wody stosowany jest podgrzewacz pojemnościowy lub przepływowy. Możliwe jest zamontowanie paneli solarnych.

  Wysokie bezpieczeństwo

  Nasze konstrukcje są bardzo wytrzymałe. Gwarantują całkowitą niezatapialność i są odporne na lód. Trwałość pływaka wynosi kilkadziesiąt lat bez konieczności konserwacji.

  Pełna elektryczność

  Dom zasilany jest napięcie 230V z lądu lub z generatora znajdującego się na pokładzie. Istnieje możliwość zamontowania alternatywnych źródeł, takich jak ogniwa fotowoltaiczne i turbiny wiatrowe.

  Pełny serwis

  HT Houseboats zapewnia pełną obsługę serwisową w ramach 2 letniej gwarancji producenta. Dajemy 2 letnią gwarancje na pływak.

  MODELE DOMÓW

  HT Houseboats funkcjonuje na rynku od 2005 roku. Specjalizuje się w produkcji całorocznych jednostek pływających na kadłubach z betonu i siatkobetonu. Istnieje możliwość budowy jednostek na lekkich pływakach aluminiowych lub polietylenowych.

  Nasze pływające jednostki dają możliwości przemieszczania się lub stacjonarnego przebywania w bezpośrednim otoczeniu środowiska wodnego. Domki świetnie sprawdzą się jako biuro czy obiekt do wynajmu. Jednostki są już w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.

  RODZAJE PŁYWAKÓW

  Klient ma do dyspozycji dwa rodzaje pływaków:

  BASIC HT1

  do 3 osób

  18m2

  SILVERSTONE HT2

  do 4 osób

  28m2

  COMFORT HT3

  do 4 osób

  40m2

  SAIL HT4

  do 6 osób

  35 m2

  SWIM HT5

  do 2 osób

  20m2

  SKY HT6

  do 8 osób

  40 m2

  HOME HT7

  do 8 osób

  132 m2

  NEMO HT8

  do 2 osób

  15 m2

  SUNNY HT9

  do 3 osób

  18 m2

  SPACE HT10

  do 4 osób

  28 m2