KUP DOM - ht houseboats - domki na wodzie

Pływajacy dom,

zbudujemy go dla ciebie

Indywidualny projekt

Twój wymarzony dom na wodzie może być indywidualnie dopasowany. Na specjalne zamówienie modyfikujemy standardowe projekty. Rozmieszczenie pomieszczeń, więcej okien czy dodatkowe wyposażenie - wszystkie zmiany są rozpatrywane przez nasz zespół konstruktorów.

Solidne podstawy

Konstrukcja domu opiera się o drewniane konstrukcje szkieletowe, które trwale połączone są z pływakiem siatkobetonowym. System nie jest narażony ani na bujanie, ani na przechyły. Poszycie wykonane jest z ocynkowanej blachy powlekanej, dodatkowo pokryte listwami ze świerka skandynawskiego lub modrzewia syberyjskiego.

Niezależne ciepło

Domki ogrzewane są za pomocą grzejników elektrycznych, klimatyzacji z funkcją pompy ciepła, podłogowych mat grzewczych lub kominków opalanych drewnem. W celu podgrzewania wody stosowany jest podgrzewacz pojemnościowy lub przepływowy. Możliwe jest zamontowanie paneli solarnych.

Wysokie bezpieczeństwo

Nasze konstrukcje są bardzo wytrzymałe. Gwarantują całkowitą niezatapialność i są odporne na lód. Trwałość pływaka wynosi kilkadziesiąt lat bez konieczności konserwacji.

Pełna elektryczność

Dom zasilany jest napięcie 230V z lądu lub z generatora znajdującego się na pokładzie. Istnieje możliwość zamontowania alternatywnych źródeł, takich jak ogniwa fotowoltaiczne i turbiny wiatrowe.

Pełny serwis

HT Houseboats zapewnia pełną obsługę serwisową w ramach 2 letniej gwarancji producenta. Dajemy 2 letnią gwarancje na pływak.

MODELE DOMÓW

HT Houseboats funkcjonuje na rynku od 2005 roku. Specjalizuje się w produkcji całorocznych jednostek pływających na kadłubach z betonu i siatkobetonu. Istnieje możliwość budowy jednostek na lekkich pływakach aluminiowych lub polietylenowych.

Nasze pływające jednostki dają możliwości przemieszczania się lub stacjonarnego przebywania w bezpośrednim otoczeniu środowiska wodnego. Domki świetnie sprawdzą się jako biuro czy obiekt do wynajmu. Jednostki są już w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.

RODZAJE PŁYWAKÓW

Klient ma do dyspozycji dwa rodzaje pływaków:

KUP DOM - ht houseboats - domki na wodzie

BASIC HT1

do 3 osób

18m2

SILVERSTONE HT2

do 4 osób

28m2

COMFORT HT3

do 4 osób

40m2

SAIL HT4

do 6 osób

35 m2

SWIM HT5

do 2 osób

20m2

SKY HT6

do 8 osób

40 m2

HOME HT7

do 8 osób

132 m2

NEMO HT8

do 2 osób

15 m2

SUNNY HT9

do 3 osób

18 m2

SPACE HT10

do 4 osób

28 m2