Dom na wodzie grand

Dom na wodzie GRAND​ z kominkiem, sauną suchą, wanną z hydromasażem, fotelem masującym, tarasem na dachu i hamakiem nad taflą jeziora

już od 1050zł/dobę

Dom na wodzie GRAND to najnowszy, luksusowy apartament usytuowany na wodzie o powierzchni całkowitej 90 m² w dwóch kondygnacjach. Jedną z zalet domu jest bardzo duże okno panoramiczne, które dodatkowo potęguje wrażenie przestrzeni.

Dom na wodzie klasy Deluxe który swą przestrzenią i niebywałą funkcjonalnością w subtelny sposób na każdym wywrze ogromne wrażenie. Na parterze znajdują się dwie sypialnie, w tym jedna otwarta z bezpośrednim widokiem na jezioro. W każdej przygotowaliśmy komfortowe duże podwójne łóżko. W części wspólnej zaprojektowaliśmy jadalnię z wygodnym stołem, przestronny salon, saunę suchą, wannę z hydromasażem, kominek, pokój kąpielowy z toaletą oraz prywatną garderobę. Na parterze tuż za dużym przeszkleniem znajduje się łóżko hamakowe tuż nad taflą jeziora. Piętro natomiast zaprasza Państwa na obszerny taras który zapewni niesamowite widoki, miejsce do relaksu oraz łapania promieni słonecznych o każdej porze roku.

Informacje o rezerwacji

dodatkowe udogodnienia